Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető hogy tényleg van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy tényleg van ilyen komoly barátság egy férfi nő között? El kell hinnem, hogy igaz vagy teljesen hülyének néz a pasi?

Figyelt kérdés

Együtt mennek bulizni, szórakozni, nála alszik a pasi sokszor mindenféle ürüggyel, (buli, születésnap). Akkor a nő hozzá ment fürödni szintén ürüggyel. Együtt vásárolnak, járkálnak ide oda a városban.


Ilyen létezik? Komoly hogy csak barátok ahogy a férfi beállítja nekem?!


2021. szept. 20. 12:47
1 2 3
 11/21 Lazy Lover ***** válasza:
71%
Tuti sexelnek is ilyen férfi női barátság nem létezik
2021. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Szerintem se létezik :-(
2021. szept. 20. 14:12
 13/21 A kérdező kommentje:
De akkor most mit akar a pasi? 2 barátnőt egyszerre vagy?
2021. szept. 20. 14:13
 14/21 anonim ***** válasza:
42%

11: Pont attól barátság, hogy nincs szexuális vonzalom. Különben ők lennének egy pár.

Én kb. 10 évente találok egy férfit, aki érdekel szexuálisan is - és akkor még ahhoz, hogy összejöjjünk, az is kellene, hogy ő is vonzódjon hozzám szexuálisan - , nem csak érzelmileg és szellemileg, de ettől még fogok időt tölteni férfiakkal akkor is, ha nem tetszenek, már csak azért is, mert csecsemő korom óta koedukált oktatásban élem az életemet, töltöm a napjaimat, tehát mindig is ellenkező neműekkel voltam napi 12-24 órákat. Ez csak olyan közegben lenne furcsa, a férfi-nő barátság, ahol a gyerekeket nemek szerint elkülönítve nevelik.


Arról is lehet szó, hogy a Kérdező irigy a párjára, mert vannak barátai. Sok pár el szokta marni a barátokat, hogy csak neki maradjon meg egyedül, vannak ilyen emberek.

2021. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyok irigy. Vannak FFI haverjai is.

Érdekes módon azok soha nem mennek át hozzá aludni, fürödni.

2021. szept. 20. 14:24
 16/21 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon ritka esetben előfordulhat, de még így is sértő a másik félre nézve. Nálam nem nagyon van ilyen, mert a szerelmem egyben a legjobb barátom is kell, hogy legyen. Vannak férfi barátaim persze, de sosem alszom náluk (kivéve ha a barátom is velem van) és mondjuk 2 hetente egyszer összefutunk egy kávéra, vagy elmegyünk bulizni, de akkor a barátom is jön. Fordított esetben elég szarul esne, ha lenne egy lány, akivel látszólag ugyanolyan jól elvan, mint velem. Valószínűleg azt gondolnám, hogy a csaj hajt a barátomra, és részegen meg lefekszenek egymással.
2021. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Szerinted az normális hogy félmeztelenül van a nőnél meg meg van ágyazva a nőnek néha?
2021. szept. 20. 14:25
 18/21 A kérdező kommentje:

ma 14:24


Ott a pont az utolsó mondatnál, szívemből szóltál pont ugyanezt csináljak persze bizonyítom nincsen a szexre csak egy fogamzásgátlót találtam a pasinál.

2021. szept. 20. 14:27
 19/21 anonim ***** válasza:
75%
Én azt gondolom, hogy igenis van férfi és nő között barátság, mert csak azért, mert valami más nemiszerv van a másik lábai között, még nem fognak vonzódni egymáshoz. De azt is gondolom, hogy egy ilyen barátságba pontosan ugyanannyi dolog férhet bele, mintha egy megegyező nemű barátról lenne szó. Szóval, ha hímnemű barátaival is csinál ilyet, hogy csomószor egymásnál alszanak bulik miatt, meg vásárolgatni járnak, random járják a várost, meg rendszeresen átjárnak egymáshoz fürdeni, akkor azt mondom, ok. Ha nem, akkor valami bűzlik Dániában.
2021. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
52%
A ferfi no baratsag az legalabb az egyik oldalrol zart. Azoknal marad meg, akik tudatosan nem is akarnak a masiktol tobbet. A mai vilagban az emberek tobbsege sodrodik, nem pedig tudatos. Egy szerelmi banat, vagy egy kis alkohol, es maris egymassal gyurik a lepedot. Van akinek ez belefer a parkapcsolata melle, nekem nem. Akinek ilyen kotodese van egy ellenkezo nemu barathoz, azt inkabb meghagyom masoknak. Ha nem is tutira megyek, de szeretnek egy elfogadhato merteku kockazatot vallalni a kapcsolatomban. Ne a masik vallan sirja ki magat, egy felresikerult vita utan. Nekem az nem hianyzik.
2021. szept. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!