Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki érzi úgy hogy jobb társat,j...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érzi úgy hogy jobb társat,jobb párt érdemelt volna,mint amik voltak,vagy van neki?

Figyelt kérdés
Tehát érzitek úgy hogy jobbat érdemeltetek volna?Jobban kinézőt,okosabbat,értelmesebbet, intelligensebbet,normálisabbat.Igazságtalannak tartjátok hogy nektek csak ez jutott?Nem ezt érdemeltétek?

2021. szept. 21. 09:53
A kérdező szavazást indított:
Van párom de úgy érzem nála jobbat érdemeltem volna
Meg vagyok elégedve a párommal,olyan amilyet érdemeltem
Nincs párom,de akik voltak azoknál jobbat érdemeltem volna
Nem volt még párom,de megérdemelném hogy legyen
Nekem nem kell társ,jól érzem magam egyedül is
Mindenki azt kapja amit megérdemel
36 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy csak ez jutott? Ezt választottad.
2021. szept. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
1 van hogy csak később derül ki hogy az illető nem olyan,amit mi érdemeltünk volna.Meg olyan is,hogy visszautasítják az olyanok,akik vele egy szinten vannak,így kénytelen lejjebb adni.
2021. szept. 21. 10:02
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Meg olyan is van hogy többnek hiszi magát valaki mint ami, és azt képzeli hogy mások szarok hozzá képest, de el van tévedve.
2021. szept. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "megérdemel" szó nagyon idétlenül hangzik ebben a környezetben.
2021. szept. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
3 na igen.Én például nem azt mondom hogy egy atomfizikus bombázó nő illene hozzám,de azért egy szolid,értelmes,csinos nőt én is megérdemelnék.
2021. szept. 21. 10:09
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre mindig olyannal voltam, aki jól nézett ki, bejött. Aztán hogy mint ember milyen, ez már változó volt. Volt szemét és volt nagyon édes pasim is. Aki most van, minden szempontból kielégítő számomra.
2021. szept. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
6 de amikor kiléptél az előző kapcsolatokból nem féltél attól hogy egyedül maradsz,vagy náluk csak még rosszabbakat fogsz találni?
2021. szept. 21. 10:18
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

mi az, hogy ‘megerdemelnel’?! ez nem olyan, hogy neked jar, hanem tenni kell erte. masreszt meg ha soha nem jott meg ossze neked megfelelo partner, eselyes, hogy a gond veled van.


azt nem ertem mondjuk, hogy aki nem tartja a parjat eleg okosnak, jol kinezonek stb, az miert van vele??! ha ugy erzed, valaki ‘nem melto’ hozzad, nem kell osszejonni vele es kesz. ram is nyomult mar sok szintem alatti ferfi, egyszeruen nem jottem veluk ossze, nem pedig belekezdtem a kapcsolatba es aztan hiszteriaztam, hogy de en jobbat ERDEMLEK bruhuhuu. ha igy allsz hozza valakihez, nem kell isszejonni vele es kesz.


olyan volt mar, hogy kapcsolat kozben csalodtam valaki viselkedeseben es utolag lattam, hogy nem szeretett engem elegge, nem volt eleg rendes es odaado hozzam. de ezeket elore nem tudod, az viszont az elejen kiderul, hogy eleg okos/jol kinezo stb.-e.

2021. szept. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
#6 őőő, nem. Kellett volna?
2021. szept. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
8 van olyan hogy egy átlagos kinézetű embert visszautasít még egy másik átlagos kinézetű is.És inkább összejön egy nála csúnyábbal,minthogy egyedül maradjon.
2021. szept. 21. 10:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!