Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegye túl magam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegye túl magam egy viszonzatlan szerelmen?

Figyelt kérdés
A fiú játszmázik egyet előre kettőt hátra nem tudom mit akar de nem közeledik az utóbbi időben már nyomasztó fele egyetértve lenni.. Bár ne éreznem a lángot de egyszerűen ezer pillangó repked a hasamba mikor meglátom... hogy tegyem túl magam rajta? Állandóan láttam rajta az agyam és nem tudok más fiúra ránézni mit tanácsoltok? 18L
2021. jún. 21. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kinálj fel neki orális szexet, arra ugrani fog. Ha jól csinálod, akkor felvesz alkalmi barátnak, aztán majdcsak lesz valami.
2021. jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ramos ökle ***** válasza:
0%

Ha látod rajta az agyadat, ahogy írtad, akkor nem a fejedben van az agyad, ezért nem tudsz vele gondolkodni. Egyéb dolgokat sem tudsz vele olyankor.

Nekem az a gyanúm, h amikor rajta van az agyad, valamit babrál vele, ezért nem tudsz ránézni más fiúkra.

Azt tanácsolnám, h ne add neki oda az agyadat.

2021. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy csak lemaradt az ékezet, ne csesztesd már!


Szóval kérdező, hogy állandóan az ágyadat láttad rajta, akkor ajánlatos lenne segitséget kérni, hogy valaki felemelje az ágyat, és ki tudjon jönni alóla szegény srác. Megértem, ha igy nem nagyon akar tőled semmit az ágyad alatt.

2021. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Állandóan jár rajta * automatikus javítás bocs
2021. jún. 21. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:
szexuális hiányod van, tini korú lányoknél előfordul..
2021. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!