Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből idővel valami? Be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből idővel valami? Bejövök neki? Mit kellene lépnem?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden és érthetően leírni, hogy mi a helyzet.


2 éves nappali tagozatos szakmára járok.

Pár hete kezdődött az iskola, még nem igazán ismerjük egymást az osztálytársaimmal.

Van egy lány osztálytársam, akitől kérdeztem valamit a suliban, (egy rajzáról kérdeztem, hogy mivel csinálta) lehet, hogy megszeppent, vagy megijedt, fogalmam sincs, de nem tudott akkor hirtelen rá válaszolni. Majd aznap este 10 óra után rámírt, hogy ne haragudjak, akkor nem tudta hirtelen kinyögni, hogy mi az stb.

Aztán elég sokáig írogattunk egymásnak, még másnap is iskola előtt.

Igaz, hogy csak iskolai témákról beszéltünk, de elég sokat.

Majd másnap iskolában meg a köszönésen kívül nem igazán szóltunk egymáshoz semmit.

Egyszer kétszer szemeztünk egy pillanatig, de kb ennyi.

Mondjuk ebben az is benne lehet, hogy úgy ülünk a teremben valamiért, hogy egyik oldalon a fiuk, másik oldalon a lányok (nem tudom miért alakult ki ez az ülésrend), így aztán én a terem egyik végén vagyok, ő meg a másik végén.

Szünetekben meg nem igazán megy ki senki.

De egyébként is egy nagyon csöndes, introvertált lány lehet, nem igazán szól senkihez, a lányokkal is csak keveset beszélget. (én is introvertált vagyok, viszont én a többi fiuval valahogy egyből megtaláltam a közös hangot és tök jól elvagyok velük).

Lehet ennyire félénk lenne, vagy csak nem tudja, hogy reagáljon vagy ismerkedjen?

Igazából eléggé furán, vagy inkább rosszul érzem magam miatta, hogy lehet azt várta volna, hogy közeledjek felé kicsit. Nem akarom, hogy azt higgye nem érdekel.

Nagyon szimpatikus nekem, kicsit olyan érzésem is van, mintha valahonnan ismerném, pedig eddig még soha nem láttam.

Egyébként én 23 vagyok, ő 19.


Szerintetek bejövök neki, vagy csak én spirázom túl a dolgokat?

Ha be is jövök neki, hogyan tudnék hozzá közelebb kerülni kicsit?

Érdekelne a véleményetek, tapasztalatotok, tanácsotok.


Bocsánat, ha kicsit hosszúra sikerült.

Nagyon szépen köszönöm ha elolvastad!



2021. szept. 22. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szimpátia meg van a részéről, most neked kellene lépned.


A suli jó közös téma lehet, esetleg azzal kapcsolatban próbálj meg vele beszélgetést kezdeni, aztán halad majd szépen. Ha tudod, próbáld meg a sulin kívüli talit leszervezni.

2021. szept. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd meg egy forró csokira vagy süteményre.
2021. szept. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!