Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, benne lennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, benne lennétek egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A nő annyira nem szeret szocializálódni, így senki nem lenne bemutatva a másik családjának. Gyerek nincs tervben. Szexuális kapcsolat van, de nem kizárólag arról van szó, mert időnként (pl. havi 2) közös programra is sor kerül. Összeköltözés nincs, de időnként egymásnál alvás van. Másokkal létesített szexuális kapcsolat viszont csak a másik előzetes beleegyezésével történik. Napi sms-ezgetés meg hívogatás nincs, válaszreakció nem is elvárható, kivéve, ha segítségnyújtásról van szó.

2021. szept. 22. 23:03
A kérdező szavazást indított:
Igen, benne lennék.
Nem, nekem valódi párkapcsolat kell, ez így kevés.
Nem, nekem szexkapcsolat kell, még így is túl sok a párkapcsolati komponens.
13 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, elrontottam a kategóriát, jelentsétek légyszi, hogy áttegyék.
2021. szept. 22. 23:10
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Jelenccsed te:)


Ez nem normális kapcsolat. Ha legalább annyi benne lenne, hogy néha kimos rád vagy valami. Alkesz vagy?

2021. szept. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Ez kvázi egy szexkapcsolat pici barátsággal. Volt sok ilyenem, ismerek lányokat akik hosszú távra is ezt tervezik, nekem egy elég kiüresedett életmód ez, persze dugni jó volt őket egy ideig, tehát elfogadtam az igényeiket.


Tehát: rövid távon oké, hosszú távon nem

2021. szept. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
nem szeret szocializálódni, de barátnőkkel eljárni kocsmázgatni ahhoz van készsége..
2021. szept. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!