Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férfiak! Lennétek kapcsolatba...

Férfiak! Lennétek kapcsolatba olyan nővel, akinek egy 2 éves gyereke van?

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 16:20
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
21 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Semmi pénzért nem vesződnék más gyerekével. Nekem nő kell, nem anya.
2021. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%

Nem. Mas gyereket nem nevelem. Max ha lenne 13-14 eves a gyerek, meg elmenne, de 2 eves gyerek anyjaval semmikepp nem jonnek ossze.

1. Gondolom az anyjaval marad, igy ugrananak a kozos programok.

2. Mindig mindent a gyerekhez kellene igazitani, aki raadasul meg csak nem is az enyem.

3. Nem akarom mas gyereket nevelni.

2021. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
22%
Esélytelen hogy más purdéjával vergődjek.
2021. júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
A fene tudja, az a nőtől is függ, hogy milyen. De nem a legjobb másodiknak lenni, mert a gyerek lenne az első mindig. Meg a gyerek apjával is tartaná a kapcsolatot, a láthatás miatt. Végső esetben, ha nem találnék mást, csak akkor.
2021. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha a kérdező a 2 éves gyerekkel rendelkező nő, akkor megnyugtatom. A 4 éves gyerekkel rendelkező fiam csaknem 10 éve összejött egy 3 gyerekes nővel (gyerekek: 2-4-5 éves volt). Azóta is együtt vannak.
2021. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

Az attól függ milyen kapcsolatot akarsz.


Csak nőként tudom leírni az én álláspontomat.

3 éves volt a lányom mikor az apjáva elváltunk.

28 évesen akadt udvarlóm bőven (azt nem tudom ki akart komoly kapcsolatot ki nem, csak sejtéseim vannak) viszont én legkevésbé sem vágytam rá.

Ami nekem kellett h udvaroljon, érezzük jól egymást, aztán menjen haza. Ne nekem kelljen rá mosni, főzni stb. Ne kelljen máshoz igazodnom. (tehát a gyerekem nem is ismerte)

Az elején ez működött is. De egy idő után ő már megakarta ismerni a lányomat, tehát komolyabban látta a jövőnket.

Ahoz képest h totálisan úgy állt hozzá mint itt sokan "nekem nem kell más gyereke, nem vesződöm vele"

Tehát én is azt mondom h ezt így nem lehet kijelenteni h NEM.


Az én álláspontom maradt, pedig szerettem őt, de a függetlenségemet és a mostani életemet mégjobban szeretem (egyenlőre)

2021. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%

Mi az, hogy milyen kapcsolatot akarsz? Talán élettársi kapcsolatot. Amibe nekem nem fér bele más gyereke.



És de, igenis ki lehet jelenteni, hogy nem, nem akarom a más gyerekét.


Már ott borul a dolog, hogy kapcsolat elején már nem lehetünk felszabadultak. Alig kezdődik el a kapcsolat, már szabályokhoz van kötve minden, nem tudunk felszabadultak lenni, nem tudunk kicsit élni.

Mert egy gyerek mellett nem lehet délig lustálkodni.

Mert egy gyerek mellett nem lehet csak úgy akármikor szexelni.

Mert egy gyerek mellett nem lehet csak úgy kettesben kiruccanni valahova.

Mert egy gyerekkel nem lehet elmenni rendesen nyaralni.


Nemhogy 2 éves gyerek anyjával nem kavarnék, de még 12 éves gyerek anyjával se!

2021. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
48%
Hát én csatlakozom a hatoshoz, bár születése óta egyedül nevelem a gyerekem. Mikor három hónapos volt nyomult egy pasi, hogy legyünk együtt, konkrétan pár hét ismeretség után össze akart költözni velünk. Rövid úton vége lett, mert nem akartam semmi ilyesmit. Azóta amikor akarok találok pasit, de én is csak alkalmit akarok, nem vágyok arra, hogy még egy pasit is kiszolgáljak. Így volt már pár szexkapcsolatom, egy olyan volt, ahol többet akart volna, de én jelenleg nem vágyok ennél többre. Most 2,5 a gyerekem, szerintem ha nagyon akarnék találnék olyat, aki tartósan összejön velem.
2021. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
20%
Férfiak! Erre idejön két nő és osztja az észt...
2021. júl. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem aki összejön egy anyával, az nem úgy keres kapcsolatot, hogy olyannal akar összejönni, akinek mindenképp van gyereke. Megismerkedik egy nővel, akivel jól érzi magát. Akinek vagy van gyereke, vagy nincs. A nőbe lesz szerelmes, nem pedig azon rágódik, hogy gyereket kell nevelnie. Ezek a dolgok később alakulnak ki.
2021. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!