Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A rokonok állandóan kérdezgeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rokonok állandóan kérdezgetik mikor vesz már feleségül engem a barátom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én is érzem csak úgy magamtól, hogy le vagyok maradva másokhoz képest. Rokonok kérdezgetik, hogy mikor lesz már valami, de semmit nem tudok mondani. 1 éve vagyok együtt a barátommal, de még sajnos nem élünk együtt. De még ez idő alatt el sem jegyzett, hogy legalább tudnám, nem csak a szexre vagyok jó neki. De már én is kínosan érzem magam, hogy semmit nem tudok felmutatni. Rokonok közül már szinte mindenki házasságban él. A barátomat kérdeztem erről, azt mondta majd elakar venni, de még nem most. Facebookon is irigykedve nézem a boldog házasságokat, nekem meg semmi biztosítékom sincs, hogy szeretnek-e.
2021. szept. 23. 15:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én 28 évesen szűz vagyok mégse érzem magam lemaradva az élet mindenki számára más
2021. szept. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy év után eljegyzés? Nekem ez korainak tűnik, de mindenki más. A mi ismerősi körünkben kb. 2-3 év után történik ez meg, ha nem később.
2021. szept. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy év után mit akarsz még? Főleg hogy nem is éltek együtt.
2021. szept. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

Mi van, a CSOK határidő szorít ? 😂 1 év együtt járás után ne akarj feleség lenni. Még nem is ismered rendesen. Eljegyzés?

Facebook nézegetés... a srác helyében lelépnék gyorsan... 😅

2021. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
"Köszönöm a kérdést, de had döntsük el mi".
2021. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve vagytok együtt, nem is laktatok egy háztartásban...



Felmutatni ne az eljegyzési gyűrűt akard, hanem diplomát, jogsit, nyelvvizsgát, szakmai végzettséget. Ez nem egy olyan dolog, amit ki kell pipálni..

2021. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyutteles nelkul igent mernel mondani egy facebook kompatibilis, terdelos performanszra? Azon elgondolkoztal mar, hogy mi a baj veled? Mert van es nem is kicsi.
2021. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Eletkor? Azert nem mindegy, hogy mondjuk 26 eves vagy, vagy 38.
2021. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 38 evesen se tul korrekt együttélés nélkül eljegyezni a másikat.
2021. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Előbb talán össze kellene költözni, nem a gyűrű miatt nyafogni.
2021. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!