Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kérdezgetik állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezgetik állandóan tőlem, hogy van-e már barátnőm? Én nem is akarok, hogyan mondjam ezt el nekik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Sose volt még semmilyen testi kapcsolatom nőkkel (fiúkkal se, mielőtt valaki ezt firtatná nem vagyok meleg). Szóval nem vonzódom szexuálisan egyik nemhez sem. Megnézem a csinos nőket, esztétikailag tetszetősek, de nem keltenek bennem vágyat.


Lehet, hogy valami genetikai hulladék vagyok? Mert már volt 2-3 nő, akikkel megismerkedtem, de bennem semmilyen vágy nincs ez iránt olyan semleges. Utólag vissza is hallottam, hogy azt hiszik meleg vagyok, mert nem akarok semmit a nőktől. De én nem vagyok meleg, a férfiak se érdekelnek ilyen szempontból!


22F



2020. márc. 5. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Mond azt, hogy aszexuális vagy, és le van zárva a téma.
2020. márc. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem érzel szexuális vonzalmat senki iránt, akkor aszexuális vagy. Azzal sincs baj. Szerintem vannak aszexuális párok is. Az kb egy jó baráti kapcsolat.
2020. márc. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Mondd azt, hogy van, csak nem mutogatod, mert nem arra tartod.
2020. márc. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Mond azt, hogy egy férjes asszonyt kezelgetsz, ezért nem látjátok a csajod.
2020. márc. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Én irigylem azt, akinek nem ködösíti el a fejét a vágyakozás, nem tud szerelmes lenni.

Szerintem az különleges.

2020. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Ne foglalkozz senkivel! Élj úgy ahogy neked jó.
2020. márc. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Konkrétan KIK kérdezgetik ezt tőled állandóan, kérdező?
2020. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindenki akit ismerek
2020. márc. 5. 19:45
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

3-as vagyok. Most jutott eszembe nekem volt egy beszélgetésem egy rég osztálytárssal, akit vagy 10 éve nem is láttam.

Én akkor egyetemre jártam, ő meg a munkanélküli segélyért, már ált. suliban se szeretett tanulni na mindegy.


Odajött, elkezdett dumálni nekem, mintha tegnap látott volna utoljára, és természetesen megkérdezte, hogy van e csajom. Na ilyeneknek simán bekamuztam, hogy van/volt/most szakítottam és leszállt a témáról... Nem olyan nehéz ez.


Egyébként pedig rohadtul semmi közük a magánéletedhez. Ezt is nyugodtan megmondhatod.

2020. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi a válaszodat. Lehet hogy az lesz, az ilyennek beszólók.
2020. márc. 6. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!