Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életem során miért csak 1 nö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem során miért csak 1 nö mondta nekem jóra való srác vagyok az is a kolléga felesége volt?

Figyelt kérdés
2021. szept. 23. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Várj, megkeresem a kristálygömbömet
2021. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Én tudom!


Azért mert egy szerencsétlen idióta balf**asz vagy és a kollégád megkérte a feleségét, hogy mondjál már 1-2 jó szót a srácnak olyan szerencsétlen...

2021. szept. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagy az.
2021. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
engem már évek óta nem dicsért meg nő semmiért..Nem csak a nőknek, nekünk férfiaknak is szükségünk van vissza igazolásra csak mi nem hangoztatjuk velük ellentétben .
2021. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!