Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítene nekem "helyrer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene nekem "helyrerázódni"?

Figyelt kérdés
Több mint 2 évig egy férfi nagyon csúnyán átvert engem,teljesen tönkre tett.. sírva aludtam el miatta..de sajnos nem tudtam lépni mert egyébként ez a férfi a párom volt de olyan szinten alázott engem és teljesen bohócnak nézett hogy a más emberekbe való bizalmam már eltűnt . Senkinek sem tudok sajnos hinni már a legutóbbi átverés a páromtol tegnap volt és elhatároztam hogy többet még csak szóba se állok vele,eddig szerettem vártam rá azt hittem tényleg úgy lesz minden amit O mond, legalábbis megváltozik..hát tévedtem ma megint találkoztunk volna minden elmondta hogy jön hozzám ne ezen legyek már be stresszelve hogy kerdezgetem de tegnap egyáltalán mar hiába hívtam irkaltam semmire nem reagált... És ezt már 3hete csinálja velem... Csak ezt meg minden mást.... De nem hagyom.. csak ebbe szeretnék segítséget kérni hogy hogyan tudnám magam ezen a sok szív fájdalmon túl tenni
2021. szept. 24. 06:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
sehogy
2021. szept. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek azért elég rövid időtávok. Inkább úgy tűnik, hogy hirtelen felindulásból írtad ezt, és 2 nap múlva meg megint máshogy fogod gondolni.
2021. szept. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értelmezem nem reagál a hívásodra.

Hát én alapból elég független vagyok , de nekem is volt szerelmem aki után nagyon vágytam sajnos nem jött össze.

Hát siettetni talán nem lehet , de alakítsd ki az önálló életedet.

Higyj magadban.

Túl leszel rajta

2021. szept. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem értem a második válaszolót milyen hirtelen felindulas? ez a dolog több mint 2 éve tart nincs ez hogy én kibekulok vele és megbanom. Teljesen tönkre tett engem nem egy nap alatt a hanem olyan jó másfél év alatt
2021. szept. 24. 07:28
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ott kéne hagynod
2021. szept. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem értesz? Ha 2 éve tart, miért nem 1 éve és 11 hónapja írtad ki a kérdést? Mért nem 1 éve és 4 hónapja? Miért nem 3 hónappal ezelőtt?


Hirtelen felindulás, hogy egy most aktuális esemény váltotta ki, ami egyébként általános, hiszen 2 éve elvagy vele, és 2 nap múlva elkönyveled magadban normálisnak, és újabb 2 évig elleszel vele.

2021. szept. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6-osnak igaza van. Ha ennyire megvisel, miért kuncsorogsz utána?
2021. szept. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

,,,,,,,,,,,,,.......... Központozás.

Csak visszahoztam pár dolgot, amit elfelejtettél, és baromi nehezen olvasható, értelmezhető hiányukban a kérdésed.


Egyébként senki nem tud neked segíteni. Az ilyen helyzeteket magadnak kell megoldanod, és kitartanod a döntésed mellett. De ahogy korábban is írták, már most érezni, hogy ebből nem sok minden lesz a visszafogadáson kívül. De ne legyen igazunk.

2021. szept. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez olyan, mintha te futnál utána, és ő ezt élvezi. Hagyd.
2021. szept. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Aztem agyára megy a nyavajgásod ezert menekul
2021. szept. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!