Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba? Nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba? Nem találok egy kedves, intelligens, engem nem semmibe vevő fiút. Van ilyen 18-22 éves srác Vas megyében? 18/L

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 20:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De az sztem esélytelen, hogy a városban találok.
2010. aug. 31. 21:56
 12/16 anonim ***** válasza:
Gyere inkább fehérvárra, itt egy cigány sincs, jó fej mindenki:)
2010. aug. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Nem találok egy kedves, intelligens, engem nem semmibe vevő fiút"


és nem vagyok Vas megyei, de kedves vagyok, intelligens vagyok, és semmibe nem veszlek. Igy jólesz?

2010. szept. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
huu sztem oda fogok költözni;)
2010. szept. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

hm

nem akarok kijelentéseket tenni, meg más agyával gondolkozni!:)

DE alapvetően van az az állapot mikor magadat alá helyezed a párodnak, jelen esetben egy lánynak, reagálsz az ő sérelmeire, magyarán észreveszi hogy magadat semmibevéve oda vagy "érte, onnantól reszeltek. Nem fog rád felnézni, vagy dobni fog vagy megcsal vagy ugráltat és felhasználja ellened eme gyengeséged. "Innen kockát fordítani pedig elég nehéz". am valósznűleg sokan ezt kiküszöbölve lesznek olyanok amit Te a kérdésedben megfogalmaztál,másrészt mert azt tapasztalták "ez kell"! :s sokan átesnek a ló tuloldalára, itt a bibi..


Szerintem a legjobb:"az egyenlőség" ha egyenértéküként tekintünk egymásra. De ezt az élet minden területére elmondhatnánk. Magyarán magadat is figyelembe veszed, a Te érzéseidet, és ha úgy érzed nem jogos a "felháborodása" a másiknak annak hangot adsz. Tiszteld a másikat, és magadat. Sztem ez nagyon fontos. Aki képes erre az harmónikus kapcsolatra is képes.


Remélem tudtam segíteni:)

2011. nov. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

irány Szombathely:D:D

de ne a foci b*zik közül válassz :D

2011. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!