Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ha egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ha egy nőt csak meg akartok dugni, akkor is sokat gondoltok rá?

Figyelt kérdés
Ha többet akartok, vagy ha már érzelmek is vannak, akkor egyértelmű, de ha csak szexről van szó, akkor is sűrűn jár a fejetekben?

2021. szept. 26. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom milyne ferfiakkal találkoztál eddig, de en akit "meg akarok dugni" azzal komolyat tervezek, sose volt egyejszakasom ellenben mar volt tobb tobb eves kapcsolatom.
2021. szept. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1-es!


Nem nő vagyok. Másrészt nem ez volt a kérdés.

2021. szept. 26. 17:19
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Én nő vagyok, és értem a kérdést. Erre én is kíváncsi vagyok. Nos, férfiak?
2021. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Na várjuk a válaszokat. Ki miért kúr.
2021. szept. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3-as!


Örülök, hogy valaki nem akarja direkt félreérteni.


4-es!


Nem ez volt a kérdés.

2021. szept. 26. 17:58
 6/7 Navajonkivagyok válasza:
100%
Nem. Max annyit gondolok rá hogy mivel tudnám mégjobban befűzni. Nem is magára a személyre gondolok hanem hogy milyen szituációt teremtsek hogy a lehető legjobban járjak. Sima egy éjszakásom nem volt csak többszöri összejárósom. Régi ismerős, kolega stb.
2021. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Akkor is a nőkre gondolok ha nem akarok éppen dugni.
2021. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!