Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől erkölcstelen ember leszek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől erkölcstelen ember leszek?

Figyelt kérdés

Van egy lazább kapcsolatom egy 45 éves férfivel. Több sima szexkapcsolatnál, de nem nevezném valódi párkapcsolatnak. Mindketten függetlenek vagyunk. Szeretünk egymással időt tölteni és a szexben is nagyon jól összepasszolunk. Én egyetemre járok és nagyon nehéz összeegyeztetnem a diákmelóval, ami miatt kevesebb idő jut a partneremre. A partnerem felajánlotta, hogy hagyjam a diákmelót, majd ő támogat, mert szeretne több időt tölteni velem és nem szeretné ha folyton fáradt lennék. Belementem, de azóta is tépelődöm. Alapvetően nem hiszem, hogy sokat változna ettől a kapcsolatunk, ráadásul a kezdetekben nem is volt szó anyagi támogatásról. Az eszemmel tudom, hogy nincs azzal baj, ha a partnerem önszántából támogat. Mégis, a korkülönbség és az anyagiak miatt félek, hogy ez már olyan, mintha valami sugar kapcsolat lenne. Tiszták a szándékaink és bármikor szakíthatunk, mégis van egy kis bűntudatom.

22l



2021. szept. 29. 18:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy veszélye van: esetleg úgy fogja érezni, hogy "megvett", az adósa vagy. Ezt tisztázzátok előre. Ezen kívül mindenki úgy él, ahogy akar, senkinek semmi köze hozzá.
2021. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nem érdemes az erkölcsökön lovagolni. Egy ember van, akinek meg kell,hogy felelj, te magad. Gondolom sem apáca, sem masmilyen szentség nem vagy. Ahogy egyikűnk sem.

Viszont azt azért leírom, hogyha a pasival nem laza kapcsolatod lenne, hanem "normális", akkor a sok háborgó szerint rendben lenne. Így meg nem, mert "csak". Azért, mert valójában féltékenyek rád, a helyzetedre. Ez az igazság. En meg a helyedben jól beintenék mindenminek és úgy csinalnám, ahogy nekem jó. Túl rövid ez az élet ahhoz, hogy hülyeségeken keseregj, nemigaz?

2021. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó, szimplán idióta vagy. Szívesen leírnám a "mert csak" részt, de általában a hozzád hasonló egyszerű teremtményeket csak addig érdeklik ezek a tények, míg nem kell velük szembesülnie, egyébként meg jönne a szem be csukás. Ha túl rövid az élet a hülyeségekhez, menj rabolj bankot, kokózz és kurvázz/férfizz, akkor mit szarakodsz itt a társadalmi normákkal, meg némi értékrenddel. Milyen baromság ez már, s még képmutató is. Ha rövid az élet és sz**sz bele, akkor ne csak írd le a nagy bölcsességet hanem éld is meg, s sz**j bele.
2021. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
70%
23: Szerintem nem értetted a 22-es válaszát. Nem azt mondta, hogy csinálj meggondolatlanul hülyeségeket, hanem azt, hogy ne az alapján éld az életed, hogy "Juliska néni szerint hülyeség csizmát hordani". Hanem hordd, ha akarod. Ezzel nem sértessz törvényt.
2021. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
26%
Nem, ezerte rosszabbat sért meg, az értékrendet. Aki ezt sajna nem tudja magévá tenni, arra valószínűleg olyan jövő vár, mint a Hülyék paradicsoma című filmben. Persze kilehet jelölni új evolúciós iránynak, hogy visszafejlődjön az ősember és állat szintjére.
2021. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
56%
25: Milyen értékrendet? Ezt úgy kérdezem, hogy elég "maradi gondolkodású vagyok" ilyen téren pedig. Még csak erkölcsöt sem! Hiszen nem 8 hapsival van egyszerre, csak egyvalakivel ha minden igaz, csak nem párkapcsolatban.
2021. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, ha magadtól nem érzed, ez mennyire gáz....


Konkrétan qvaként kezel.

2021. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!