Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből tudni, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudni, hogy egy férfi csak szexuálisan vonzódik a nőhöz, vagy többet gondol a dologba?

Figyelt kérdés
A kétoldalú vonzalom évek óta megvan. Az erős vonzalom még évekkel egy egyszeri ágytörténet után is fennáll.

2021. szept. 29. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta csak összejártok?
2021. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. A vonzalom kb 6-8 éve van meg. Egyetlen egyszer, kb. 4 éve történt meg "az", egyetlen egyszer. Azóta neki is volt, nekem pedig van kapcsolatom, de a vágy azóta sem csillapodott egyik oldalról sem.
2021. szept. 29. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Együtt dolgoztok?
2021. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellene kérdezni. Az viszont a kevésbé logikus válasz, hogy többet gondol, hisz akkor kezdeményezne.
2021. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem tesz semmit, az nem akar semmit!
2021. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#3 nem, csak a közös baráti társaság miatt látjuk egymást évente párszor.

Szombaton láttam egy év után újra. Megint egyértelmű volt a szándéka.

Most először beszélgettünk el róla, hogy mi ez az egész, felhozta a múltat, szóba került hogy miért nem lett belőlünk semmi(nyílván egyikünk sem tudja).

2021. szept. 29. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok? Ez semmi, csak megdugna, ha az utjaba kerulsz es pont nincs masik. O nagyon jol tudja, mi ez, pont ennyi. Ha akart volna, nem csak ez lenne. Ez alapjan te gondolsz tobbet.
2021. szept. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"szóba került hogy miért nem lett belőlünk semmi(nyílván egyikünk sem tudja)."


- Ezen a kérdésen mi olyan nyilvánvaaló, hogy "nem tudjátok"? Még egy növény is tudja mi kell neki. Maximum nem ismeritek be, vagy nem köti az orrodra..


Ha csak dugtatok, akkor valószínűleg vonzalom van/volt, de más igények vannak párkapcsolatra, amiben viszont nem találkoztok valószínűleg.


Nekem is volt egyszer ilyen helyzetem, eszméletlenül vonzódtam a férfihoz, szerintem másnál még ilyen nem is volt, sokat bezsélgettünk, sokat gondoltam rá..


De ennyi, ezen a téren mozgatott meg. NEM akartam tőle kapcsolatot egyéb okok miatt, hiába kedveltem és hiába volt meg a vonzalom, én tudom, miért nem akartam vele többet. (Akkor is, ha kifejezetten nem kötöttem az orrára, csak megállapodtunk ennyiben anno).


Az ilyen kapcsolatoknál általában a vonzalom a fő mozgató erő. Persze kialakulhat belőlük mélyebb érzelem és kapcsolat is, de általában ez egy felnagyított igény/vágy, amit az adott személy kielégít, más igényt viszont nem elégítene ki hosszú távon.

2021. szept. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!