Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy nem vagyok monogám?

Figyelt kérdés

Ha a párom nincs a közelemben, akkor folyamatosan a másik nemet figyelem. Sokszor fantáziállok másokról.

A párommal nagyon jó kapcsolatban vagyunk. Boldog vagyok mellette, viszont nagyon szeretek fantáziállni másokról.

Ez azt jelenti hogy nem vagyok monogám, vagy ez normális?

A szex is jó a párommal, viszont mindig izgat, h másokkal milyen lehet.


2021. szept. 29. 19:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem így értettem.


Igen, nem vagyunk egyformák de amiben egyformák vagyunk hogy mindannyian emberek vagyunk. Ez tagadhatatlan. És ehhez tarsulnak bizonyos adottságok.

2021. szept. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
az ember egy bonyolult idegrendszerű faj. valaki a legnagyobb szerelem közepette is fantáziál időnként másokról, valakinek meg tényleg semmi igénye másra nézni. nem kell ezt annyira felfújni.
2021. szept. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Írnék okosakat,de a hatos megtette helyettem.
2021. okt. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek olyan kategóriák, hogy te monogám fajta vagy vagy nem. Nem elmélezekre kell fogni. Kísértés mindig van és lesz, és minimum ott az egész internet, libidó is hol nagyobb lesz, hol kisebb. A párkapcsolatod is hol boldogabb, hol kevésbé. A te döntésed, hogy mit engedsz az életedbe, milyen gondolatokkal játszol.
2021. okt. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!