Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor nem akar semmit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor nem akar semmit a férfi vagy nem látja értelmét hogy lépjen, fél?

Figyelt kérdés

Van egy férfi (30) akinek szerintem tetszem. Már elég régóta. Eleinte csak az irányomban megváltozott viselkedése, jelek, gesztusok miatt gondoltam, aztán már konkrétabb dolgokat is tett, közeledett. Gyakorira is írtam ki kérdést, amiben leírtam nagyjából mi a szitu, ott is olyan válaszok jöttek hogy bejövök neki.


De egy valamit nem értek, nem világos. Lehet gáz de ez van.


Szóval mindenki tudja, általános dolog, hogy ha valaki akar valamit, akkor lép. Pláne egy felnőtt ember.


A megnyilvánulásai alapján viszont nem tudom hogy ő azért nem lép mert látja hogy én nem úgy gondolom (mert nem) vagy nem is akar semmi komolyat?


Tehát nem hívott konkrétan találkozni, beszélgetni, nem mondta el hogy mit érez vagy mit gondol. Nem volt ennyire direkt. Mint amikor valaki akar valamit és ki is fejti és elmondja.


Ilyenkor nem akar semmi többet vagy csak nem érzi úgy hogy érdemes?


2021. szept. 29. 20:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
B terv vagy.
2021. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Háát ez lehet:D


De lassan egy éve tart ez. És tudtommal nincs senkije. Vagyis ha lenne, kétlem hogy így viselkedne ahogy.

2021. szept. 29. 20:45
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen pasik, én is ilyen típus vagyok, nem igazán merem megtenni az első lépést.
2021. szept. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Ha egy éve tart talonban, akkor lehet, hogy C. :D


Szerintem ne várj egy ilyen emberre, lépj tovább!

2021. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mi az hogy C? 😀


Nem, nem akarok tőle eleve semmit csak összezavar.

Másrészt én mint haver tekintek rá, de így elég kellemetlen ha egy társaságban vagyunk mert közben látom rajta hogy nem vagyok közömbös. Csak nem tudom ez mennyire komoly a részéről. És így sokszor en sem tudom hogyan viselkedjek vele hogy ne legyen félreérthető vagy ciki vagy ilyesmi.

2021. szept. 29. 20:59
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy látja, hogy nem érdemes. Inkább elbagatelizálja, nehogy távolságtartóbb légy. Lehet egyszer már megjárta.

Am ha tényleg nincs esélye, akkor miért érdekel téged ennyire?

2021. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#6 most írtam le.


Mert nem tudom hogyan viselkedjek veke hogy ne ertsen félre, kínos szitut sem akarok.

2021. szept. 29. 21:02
 8/17 A kérdező kommentje:

#4 ja jó, most leesett:D


Késő van😅

2021. szept. 29. 21:03
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#8

Jó reggelt! :D

Ha ennyit agyalsz rajta, akkor ő se közömbös neked. ;) Hívd el egy kávéra, és kérdezz rá!

2021. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#9 hidd el hogy nem😅

Kicsit bonyolultabb a sztori mint amit leírtam, nem is mennék mert felesleges.


De én abszolút nem vonzódom hozzá és amúgy sem igazán illenénk össze. Plusz engem valaki más érdekel.😀


Sajnos amúgy agyalós típus vagyok az élet minden területén. Egy emailen is sokat rágódok😀

2021. szept. 29. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!