Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy ember titkolni akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ember titkolni akarja az érzéseit, milyen jelekkel árulhatja el magát akaratán kívül?

Figyelt kérdés

Ha szeretsz valakit, de nem lehet. Ő is családos, Te is.


Nem dobhat el az ember mindent egy szerelem miatt. A gyermekem nem ennyit ér nekem és tisztelem a páromat is.


Kedvel engem nagyon a másik fél, kínlódok is belül miatta, de nem akarom, hogy rájöjjön, hogy kölcsönös. El akarom nyomni, nem akarok róla tudomást szerezni.


2021. okt. 1. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A jelekben nem hisz senki nyugi.


Párommal is hasonloan indultunk hogy ő nem akar megnyilni meg szerelmes lenni csak szex.


Hiába voltak a jelek (haverjai szerint ha hivtam eldobott mindent azonnal es rohant hozzám, a velem valo egyuttlétek után feltunoen fel volt dobodva, féltékenykedni kezdett, olyanokrol beszélt bárcsak hamarabb ismerhetett volna es az exe helyett en lettem volna azota már családunk lenne, elvitt a szulei házába egyre bejjebb vont az életébe, DE:

Soha nem mondta h szeretne, mindig ködösített h nem tudni mit hoz a jövő, nem akart velem aludni, aztan peszegette h vannak érzései majd aztan azt lecsapta azzal hogy megint ujra es ujra leszögezte hogy ez csak szexkapcsolat(ezzel már az agyamra is ment nekem elég egyszer is elmondani de ismetelgette mint egy őrjítő papagáj)stb.

Soha le nem esett az hogy full belém van esve csak a jelekbol, sőt! Amikor ki is mondta váltig meg voltam arrol győződve hogy ez csak amolyan i like you tipusu szeretlek (épp vetkőztem a szexhez amikor kimondta),es full hetkoznapi egyszeru hangsullyal mintha az idojarasrol beszelne csak, igy soha nem is viszonoztam neki semmit.


Csak amikor már tulpörgött a dolog es le akart kötni es velem akart járni már szenvedett attol h én nem mondom neki, es betegessé vált a féltékenysége, csak akkor kezdtem felé nyitni..

És elkezdtünk járni.


Azota nagyban visszavett. Soha nem mondja h szeretne, nem udvarol, nem rohan hozzám, valszeg másokra is "csorog a nyála"..


Na mindegy. A lényeg, hogy a jelekre nem ad sztem senki, amig annak az ellenkezőjét mondod, nyugi.

2021. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*pedzegette
2021. okt. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*jav.: néha azert mondja h szeret, valszeg azert csak, h ne pasizzak. Nem tudom.
2021. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, az a biztos, amit megbeszélnek, minden más csak jel, találgatás.
2021. okt. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na erre gondolok. Van olyan, hogy nem akarom, de elarulom magam? Ami tuti jel a másiknak
2021. okt. 1. 19:32
 6/12 anonim ***** válasza:

A másiknak? Ne állj szóba vele. Semmi személyes beszélgetés, ha kezdeményezi teljes elutasítás.

Kit érdekel, hogy látja/véli, hogy tetszik? Neked kell belülről erősnek lenni, és nemet mondani.

2021. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tuti jel az eljegyzési gyűrű csak...

Szal valaha szeretted a párod és ez lett belőle..

Hát nem egy minőségi kapcsolat.


Persze próbálta nekem már elmagyarázni egy srác azt hogyan alszik ki a tűz 2 ember kozt, a gyerek a hetkoznapok meg a malom, csak épp én nem azt éreztem a sráctol hogy nekem ez a srác kell, egy ilyen akiben kialudt vmi es én kellek azt ujraéleszteni, hanem pont ellenkezoleg. Hogy vki irant feléledt a tűz neki es kihunyt az es neki a tűz kell es nem én.

(Tekintve hogy ő se hagyna el családot)

Igy megismertem olyat akiben feléledt a tűz és felém és Engem akar.


Majd megbeszélem ezt vele, hogy ne hagyja kihunyni. Mint sokan mások...

2021. okt. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Amíg nem éled a mi életünket, ne okoskodj! Honnan veszed, hogy nem próbáltuk éleszteni a tüzet és mire alapozod, amikor ebben engem találsz meg hibásként? Az esetleg fel sem merül benned, hogy TI NŐK sem vagytok hibátlanok és lehet hogy tett ezért a feleségem

2021. okt. 1. 20:15
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyereknek az a legjobb, ha a szülei boldogok. Ha bennemaradsz egy rossz kapcsolatban a gyerek miatt, azzal semmi jót nem teszel, olyan, mintha csak kifogásként használnád.


Hogyha nem tudjátok megmenteni a kapcsolatot, érdemes elgondolkodni a váláson, sokkal jobb, minthogy a gyerek toxikus légkörben nőjön fel.

2021. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nincs bántás, vita köztünk. Egyszerűen úgy élünk, mint két idegen. Tett valamit a feleségem, amivel elérte, hogy nem tudok többé nőként nézni rá, de szeretem a gyermekem és nem akarok 2 hetes apa lenni.
2021. okt. 1. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!