Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz ember vagyok azért mert nem tudok egyedülálló gyermekes anyukával ismerkedni?

Figyelt kérdés
Volt olyan nő akinek volt már egy gyermeke,nagyon jól megértettük egymást és még kis apróságokban is hasonlítottuk,a párjával nagyon rossz volt a kapcsolata erről beszélgettünk vele nem egyszer,erőszakosnak mondta és hogy teljesen megváltozott azóta mióta megismerte. Szimpatikus volt és én is neki,bár elég nagy volt a korkülönbség majdnem 10 év mégis nagyon jól éreztem magam amikor beszélgettünk fölszabadult voltam én is és ő is. Volt egy gyönyörű kislánya. Bennem volt a félsz hogy mi lesz akkor ha esetleg összejövünk és az apja a gyereket ellenem hangolja és majd próbál minden lehető módon keresztbe tenni, ez annyira elbizonytalanít. Szerintetek ez normális dolog? Voltatok már hasonló helyzetben?

2021. szept. 2. 05:51
 1/10 anonim ***** válasza:
2021. szept. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Ettől még egyáltalán nem vagy rossz ember. Benne van a pakliban.
2021. szept. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem gond, én bele se mennék ilyen helyzetekbe.
2021. szept. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy. Sok ember nem akar ekkora extra nyűgöt, terhet az életébe.
2021. szept. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Akkor ne lépj ki az utcára, mert lehet, hogy elcsap az autó.
2021. szept. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Én kisgyerekes anyaként mondom, hogy nem gond. Ezért próbálok én is elvált apukákkal ismerkedni, mert nem hiányzik az életembe az, hogy egy pasi ezen problémázzon. Ők már tapasztaltabbak ezen a téren és hasonló csomaggal érkeznek, jobban megértjük egymást. Mondjuk ennek ellenére a társkeresőn rám írók kb 90%-a gyerektelen, amit nem is értek.

Szerintem bármi zavar egy kapcsolatban, az elfogadható és senkinek nem kell ezen kiakadni.

2021. szept. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs ezzel. Nem mindenki tudja elfogadni. Én ezért ismerkedtem általában olyan férfiakk al akiknek szintén van gyereke.
2021. szept. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű elfogadni más gyerekét, de nem az említett példád miatt. Az én jelenlegi páromnak nincs gyereke, nekem van. Az exférjem nem tudná a gyereket ellene hangolni, mert látja, érzi a gyerek, hogy bízhat - e benne. Lényegében kedveli. Mégsem jó a viszony, mert a párom nem tudja kezelni a dolgot.
2021. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azzal ismerkedik akivel akar.
2021. szept. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy rossz ember emiatt. Nem mindenki képes ezt elfogadni.
2021. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!