Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kortól fura, ha valakinek még nem volt komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 19:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
28 éves korig legyen pár ismerkedős,rövidebb-hosszabb kapcsolat/flört. 28+-osként már el kell gondolkodni ha nincs tartós kapcsolat. Sokkal nehezebb ugyanis megfelelő párt találni. Addigra már végez mindenki a sulival,dolgozik,a barátok is szétszéllednek.
2021. okt. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Számomra nem furcsa. Ez egy kitalált dolog, hogy csak párkapcsolatban lehet élni és csak ez az út a boldogsághoz. Sokaknak így van, de mint mindenben, ebben sem egyformák az emberek.

Bizonyos okokból nekem sem volt igazi kapcsolatom, aminek elég, ha én tudom a történetét. Azért ha felmerülne a téma, gondolkodás nélkül füllentenék, mivel senki nem tudja az ellenkezőjét állítani. Feleslegesnek érzem győzködni valakit, hogy én így is boldogan éltem mindig. Valószínűleg sok kényszeresen párkapcsolatba menekülő embernél jobban, szóval igazából a társadalom véleménye nem érdekel. Nem embert öltem, hogy szégyellnem kéne bármit is.

2021. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!