Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy mostanáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy mostanában úgy érzem, hogy jobban megnéznek a férfiak mint fiatalabb koromban?

Figyelt kérdés

32 vagyok, és és nemrég tűnt fel, hogy jobban észre vesznek a férfiak pl csak simán az utcán, vagy bárhol,mint mondjuk a 20as éveim elején. 10 kilót híztam pedig, arcra nem látok nagy változást, még nem rácosodom, a hajam is nagyjából ugyanolyan általában, hosszú egyenes, barna. 10 éve vagyok együtt már a párommal.

De mi lehet az oka, hogy mostanában jobban megnéznek? Elvileg egy nő nem fiatalabb korában van topon?


2021. okt. 1. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Lehet hogy a hizas a javadra valt. Kicsi ment seggre kicsi mellre, maris 6 osbol 8 as lettel
2021. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Egy nő 32-33 évesen, egy férfi 35-36 körül. Ezek a számok vannak a haranggörbe csúcsán, tehát +/- nagyobb eltérés is megeshet.
2021. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem tudom vki miért pontozza le őket direkt.
2021. okt. 1. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Engem is azután néztek meg jobban, amikor szülés után rajtam maradt 10 kg. Így lettem 168 cm-hez 56 kg. Gondolhatod, szülés előttig kész csontváz voltam egész életemben és cseppet sem érdeklődtek irántam a pasik, csak akkor vettek észre, ha a személyiségemmel meg tudtam hódítani egyet-kettőt. Terhességem alatt és utána is 5-6 évig megbolondultak körülöttem a férfiak. Most már 43 vagyok, nem érzem már magam topon, elkezdtem érezni, hogy vége a fiatalságomnak, de 40 évesen egyszerűen megbolondítottam néhány pasit magam körül, soha ilyen figyelem nem volt körülöttem, mint akkor. Ennek vége, nem is vagyok jól lelkileg, de akkor se voltam, mégis be voltak zsongva körülöttem. Nyilván megöregedtem, meg a sok év boldogtalanság meglátszik egy idő után.
2021. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Mert "szenzitívebb" lettél, s tudat alatt kapcsolatra, kötődésre vágynál ezért veszed észre jobban a jeleket.
2021. okt. 2. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Egyre jobban nézel ki a kor előrehaladtával.
2021. okt. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
mert most minden 20 feletti lány az elérhetetlent játssza és pszichésen ez megzavarta a férfiakat..
2021. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!