Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több havi csetelés alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több havi csetelés alatt kialakulhat valami érzelem a két fél között? Vagy ilyenkor milyen kapcsolat van egymás között?

Figyelt kérdés

Találkoztak már és ha egyik nem keresi a másikat, akkor a másik fél keresi az illetőt. Minden alkalommal jó reggelt üzenettel indítanak és el is köszönnek egymástól. Természetesen férfi és nő között



Nők és férfiak válaszát egyaránt várom. Légyszi írjatok oda hogy férfi vagy nő vagytok. Köszi



2021. okt. 3. 10:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Ha találkozáskor nem történt semmi olyan akkor inkább ezt barátságnak mondanám.
2021. okt. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Régebbi ismeretség még az egyetemről
2021. okt. 3. 10:11
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, így nem lesz meglepő, ha azt mondom, hogy:igen, kialakul érzelem. Mivel megvolt a személyes találkozó is, ezért nem is nevezném illúziónak. Inkább a férfiak válaszra lennék kíváncsi, hogy ők ilyenkor éreznek valamit? Komolyan veszik az illetőt vagy ez még nagyon laza ismerkedési fázisnak számít?
2021. okt. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Én is mindenképp csak barátságnak/haverságnak mondanám, ha több lenne, akkor több hónap alatt biztosan felmerült volna a találkozás. (De egyébként akkor sem lenne biztos, hogy többet akar, barátok is szoktak találkozni)
2021. okt. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

#4 vagyok, most látom volt már találkozó. Mennyiszer? Az milyen volt?

Ha nem lett rendszeres, akkor tartom magam ahhoz, hogy ez csak barátság.

2021. okt. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Több alkalommal volt már találkozó és tervben van a következő csak nehezen tudunk találkozni. Nem egy városban élünk.
2021. okt. 3. 10:18
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ennyiből nem lehet megmondani. Inkább olyanokat figyelj, hogy

-Személyesen milyen volt a viselkedése, érezted-e, hogy vonzódik hozzád, hozzád ért-e, hogyan tartotta a szemkontaktust, stb. Azért általában vannak jelei és érzed azt, ha nem csak barátként tekint rád valaki.

-Hogyan kommunikál veled? Érdeklődik sokat, vagy inkább magáról beszél? Élteti mindig a kommunikációt? Érzed, hogy igazán meg akar ismerni?

-Vannak olyan jelek, megszólalások, amik egyértelműen barátzónára utalnak, voltak ilyenek? Pl. Beszél neked a nőügyeiről? Mondta már esetleg, hogy tetszik neki egy másik lány? Említette már valamilyen formában, hogy barát vagy? (Pl. “Olyan jó barát vagy”)

-Volt már esetleg, hogy nem válaszolt akár napokig az üzenetedre? Előfordult, hogy többször kellett írnod neki, mert valamire már nem válaszolt? Ezek is arra utalnak, hogy nincsenek érzelmek, csak haver.

2021. okt. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
barátok nem köszöngetnek üzenetben minden reggel és este egyámsnak.
2021. okt. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó.


Sokat érdeklődik rólam, becézget, nőkről nem esik szó. Minden naposak a csetelések. Olyan 60-40 %ban én keresem. Sokat bókol és flörtöl. Találkozásnál sokszor hozzám ért, átölelt, simogatott. Viszont csók még nem történt.

2021. okt. 3. 10:38
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

“Köszönöm utolsó”

Szóval te csak azt akarod hallani, hogy többet érez, csak az ilyen a válaszokat köszönöd meg? :D

Ha önigazolást akarsz, ne írj ki ilyen kérdést.

Te egyértelműen azt gondolod, hogy vannak érzelmek, más véleményt úgyis figyelmen kívül fogsz hagyni.


Legjobb megoldás, hogy te is flörtölj vele, valahogy hozd fel a témát, nézd meg, hogy hogyan reagál.

De amúgy nem értem miért olyan nehéz megoldani a találkozót attól, hogy más városban vagytok. Hétvégén nem értek rá? Majd ha találkoztok te is közeledj felé, aztán majd eldől mi lesz.

2021. okt. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!