Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több havi csetelés alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több havi csetelés alatt kialakulhat valami érzelem a két fél között? Vagy ilyenkor milyen kapcsolat van egymás között?

Figyelt kérdés

Találkoztak már és ha egyik nem keresi a másikat, akkor a másik fél keresi az illetőt. Minden alkalommal jó reggelt üzenettel indítanak és el is köszönnek egymástól. Természetesen férfi és nő között



Nők és férfiak válaszát egyaránt várom. Légyszi írjatok oda hogy férfi vagy nő vagytok. Köszi



2021. okt. 3. 10:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
7nek írtam, közben lett utána másik hozzászólás :D
2021. okt. 3. 10:57
 12/19 anonim ***** válasza:
62%

Egyébként, ha már ismerkedős fázisban ilyen nehezen tudtok találkozni, akkor hogy akarsz kapcsolatot? Ilyen fázisban mindent meg kéne tenni, hogy találkozni tudj a másikkal, mert most dől el, hogy össze fogtok-e jönni, vagy sem.


+ Arról se feledkezzünk meg, hogy nem csak barátság, vagy romantikus érzelmek vannak. Az is lehet, hogy csak szexuálisan vonzódik hozzád, kalandban benne lenne, de többet nem akar.

2021. okt. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%
Ha több találkozó után egy csók se volt akkor ne éld bele magad nagyon. Hány évesek vagytok?
2021. okt. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Mind ketten még szülőknél lakunk és nem tartunk ott, hogy bemutassuk egymást otthon.


Ő 27, én 25

2021. okt. 3. 11:06
 15/19 anonim ***** válasza:
És olyan nem lehet, hogy reggel találkoztok, napközben együtt vagytok, aztán a másik hazautazik?
2021. okt. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én ha nagyon szeretnék valakivel találkozni, még akkor is bevállalom azt, hogy akár 4 órát utazzak oda, aztán vissza, csak hogy pár órat együtt legyünk.


Esetleg nem szoktatok telefonálni vagy videochatelni?

2021. okt. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen velem történt ilyen. Nagyon sokat cseteltünk, livoztunk egymással. Aztàn egyszer csak ràmírt ,hogy szeretne talàlkozni. Annyira boldog voltam. És ,amikor először talàlkoztunk valami különlegeset éreztem nàla,akkor már megvolt köztünk a kémia,és szex lett belőle
2021. okt. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én egyszer együtt buliztam egy sráccal. Nem történt semmi, egyikünk sem vokt független.

Viszont megkeresett facebook-on, bejelölt és elkezdtünk írogatni.

Iszonyat nagy románc lett belőle. Azt hittük teljesen felnagyítottuk azt az estét, az érzéseket és azért nem tudunk leállni. 2 hónap múlva találkoztunk,nem mehetett így tovább. Vártunk valami csalódásfélét,de semmi nem volt. Iszonyat szerelmesek lettünk.Tudtuk,hogy nem oké,nem lehet,nem szabad,többször elköszöntünk,de igazán sosem tudtunk. Én nem bírtam tovább a párommal lenni, ő még nyögi az övével. Senki sem ép, ők romokban én meg nem tudok túl lépni rajta.

Szóval ha "passzoltok" lehetséges így kötődni.

2021. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én is szerelmes lettem itt egy nőbe.Ugy, hogy szerintem teljesen lehetséges, bár hozzá teszem ez csak egyoldalú volt.

Nagyon kedvelt de a részéről ennyi.

Most heverem ki.

2021. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!