Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti komolyan vennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti komolyan vennétek egy olyan felnőtt nőt, akinek a kedvenc filmjei a Gépnarancs és A fal, (Pink Floyd)? (komoly párkapcsolat szempontjából)

Figyelt kérdés
2019. jan. 21. 00:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

A Gépnarancsot nagyon kedvelem, szóval tetszene, hogy 1 közös film van.


Bár "Te" az én kedvencem a "Bolond egy napja"-t (Dzien Swira) nem kedvelnéd :D


A Fal is jó dal, de nem a "legnagyobb kedvencem, csak egy kedvenc. Tetszik a szövege.

2019. jan. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem a 3 félnótás, az Oroszlán, A vadászat és ehhez hasonló filmek a kedvenceim, pl. Good Will Hunting, Forrest Gump, Egy csodálatos elme, A dán lány, Kódjátszma stb.. Akkor ez sztornó? F
2019. jan. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az undertale játék "musical változata" filmnek számít? :D Akkor az is kedvenc.
2019. jan. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Kubrickot széleskörben az egyik (, ha nem a) legnagyobb filmrendezőnek tartják. A Fal ugyan nem ennyire, de szintén elismert film, a zenéjéről nem is beszélve. Természetesen vannak, akik nem szeretik, de nem látom miért lenne megosztó két híres és sokak által szeretett filmet szeretni. Ha az Antikrisztust mondod, ami még von Trier tisztelői között is vegyes fogadtatásra talált, megérteném a kérdést. Vagy a Rubber című filmet.

Nyilván lesz így is, akit ez zavar, de ezek nem megosztó filmek.

2019. jan. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

ATYA ÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ezért nincs párom évek óta!!!!!!


Soha nem kérdeztem meg, hogy melyik a kedvenc filmje, vagy ha igen nem tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget...sőt, sokszor leX@rtam. De ezentúl ez lesz a fő szempont!


És ha nem Tarr Béla és Koncsalovszkij műveivel kezd, akkor kukázom a csajt!

2019. jan. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jól fogalmaztad meg a kérdésed. Ha igényes filmeket nézel, akkor miért ne vennének komolyan? Itt inkább az lehet a gondod, hogy a filmes ízlésed nem feltétlenül találkozik a többség ízlésével - lásd még a zenei ízlés kérdését - és ez lehet a gondod.


Másrészt viszont nem attól fogok komolyan venni valakit, mert mondjuk Kubrickot szereti. Örülök, ha lesz valami közös pont (én alapvetően filmkedvelő vagyok, a 70-es éveket imádom, a Gépnarancs meg szerintem Kubrick abszolút legjobbja), de nem ez fogja a teljes személyiségének megítélését meghatározni.

2019. jan. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én menekülök az ilyenektől...
2019. jan. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A Gépnarancsot nem láttam, de A fal, mint kedvenc film, pozitívum lenne.
2019. jan. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Na, én meg 28 éves nőként nagyon szeretem a Disney-meséket, a Tom és Jerry-t és a Barbie-s meséket. Ez csak egy szeglet az érdeklődési körömből.

Mégis 6 éve van párom.

Van még kérdés?

2019. jan. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Én menekülök az ilyenektől..."

Én meg a Tarr Béla rajongóktól!

Kubrick zavaros filmjeit meg hagyjuk.

2019. jan. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!