Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly párkapcsolat szempontjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly párkapcsolat szempontjából mit szólnátok egy olyan férfihoz, aki 34 nővel, és 65 pasival letesített szexuális kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Egyik sem volt fizetett, önként mentek bele a szexbe vele. De ez a férfi le akarná magát kötni, családot akarna.
2021. okt. 3. 13:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8-as Mint embert nem is ez alapján ítélem meg, viszont mindkettő párkapcsolat szempontjából nálam kizáró tényező.
2021. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem az nem érdekel, hogy biszexuális, de nem jönnék össze olyannal, akinek ilyen sok emberrel volt már szexuális kapcsolata. Nem hiszek abban, hogy valaki ilyen kicsapongó életet él, aztán egy nap hirtelen 180 fokos fordulatot vesz a személyisége, és onnantól kezdve már csak 1 emberrel akarna lenni élete végéig. Márpedig nekem olyan férfi kell, akinek csak én kellek, és senki más. A kérdésben szereplőnek tuti, hogy kellenének még mások is előbb-utóbb.
2021. okt. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Most magadról írtál vagy csak elméleti a kérdés? Ha ez ilyen kötelező program nála, hogy na, itt az ideje találni valakit, aki gyereket szülne nekem, akkor abba biztos nem mennek bele. Ha ez a család utáni vágy azért ébred benne, mert engem megszeretett és nem azért mert ez tervben volt, hanem mert nem tudott nem megszeretni, akkor kölcsönös vonzalom esetén biztos el tudnék tekinteni a múltját9l. Főleg szerelmesen. Viszont előbb-utobb valószínű menekülőre fognám. Szexuálisan se hiszem, hogy megfelelnek neki, mivel nyilván alap lenne neki az anàl, amit én nem engednek soha, de ezekre a jatekszerekre is elszállna az összes libidóm, ha esetleg eszébe jutna odatartani nekem a hátsóját. Szóval valószínű nagyon meg tudnám szeretni, mivel szerettem már hasonló srácot, bár ő nem tudom hánnyal volt, Attol függetlenül szerintem nem működne köztünk a szex.
2021. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem már 1 férfi se férne belem
2021. okt. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*bele
2021. okt. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Fizetosnel tudnam, hogy volt ovszer, igy nem hinnem el. Eloszor egy teljeskoru friss kivizsgalast kernek, chlamydiatol herpeszig mindenre.
2021. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!