Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyar nő, fekete hapsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar nő, fekete hapsi kapcsolata miért könnyebb, mint egy fehér hapsié fekete nővel?

Figyelt kérdés

Minden vágyam volna hogy fekete csaj, nyaralásokkor is mindig fotózkodtam velük, mániám a feketék, zenében, öltözködésben, már csak egy csaj kéne :)

Valamelyik nap láttam babakocsit toló párt, ahol a csávó volt afro, és a nő meg némi súlyfelesleggel rendelkezett és szőke volt.


2021. okt. 3. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megint csak rossz kategória.... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
mert nagy a cerka
2021. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Huu a fekete nők imádják ezt a stílust :)
2021. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a fekete fétis?
2021. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4

Arra vágyok ami a környezetemben nincs, amikor Pesten voltam és fekete diákcsajt láttam végem volt.

[link]

Akár én is fotózhattam volna :D

2021. okt. 3. 19:51
 6/12 anonim ***** válasza:

Csakhogy ez nem az átlag fekete...

Ez max keverék.


Ez se átlag, de a valósághoz közelebb van:


[link]

2021. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Figyelj, fekete nő nem fog kezdeni ilyen férfival, mint te. Undorodnának attól, hogy betegesen odavagy a feketékért, és csak a bőrszínük miatt kellenének neked.
2021. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
#7 ezt ízlésnek hívják. ugyanolyan, hogy valakinek bejön a szőkeség, stb.
2021. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kérdező, leginkább azért, mert ezekben a közegekben a férfiak sokkal mobilisabbak. sokkal nagyobb az esélye, hogy fiatal férfiként ide jönnek tanulni vagy dolgozni, velük egykorú nőtársaik odahaza jó eséllyel a kistesókat pesztonkálják, vagy már a saját gyerekeiket nevelik
2021. okt. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#7

Ismeretlenbe honnan tudná, hogy mennyire szeretem őket?:D

2021. okt. 3. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!