Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Néhányszor találkoztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhányszor találkoztam egy lánnyal, de nem randizás céljából, csak sportolás közben, és annyira megtetszett, hogy nincs is kedvem más lánnyal ismerkedni, pedig lett volna rá lehetőség. Akkor most mit érzek? Szerelmet?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 06:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha meglátod, vagy ha csak rá gondolsz, gyorsabban ver a szíved, és érzed a pillangókat a hasadban? Ha igen, akkor valószínűleg szerelmes vagy. Bár csak néhányszor találkoztál vele, tehát nem ismered, szóval egy általad elképzelt idealizált képről van szó, úgyhogy előbb inkább ismerd meg, mielőtt szerelemre gondolsz :)
2012. aug. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kedves sorstársam, én is hasonló helyzetben vagyok. én ugyan lány vagyok, és most 2 másik fiú is próbál nekem udvarolni, de engem csak pont Ő érdekel, aki rám se bagózik... ahogy az előző hozzászóló írta, amíg nem ismered nem lehet szerelem ez az érzés, csak erős vonzalom, rajongás. ha megismered, és a belső tulajdonságai is tetszenek, az már lehet szerelem.
2012. aug. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!