Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy látom a belső tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy látom a belső tényleg nagyobb probléma tud lenni mint a külső. Szerintetek van esélyem változni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon volt még barátnőm.

Először azt hittem a külsőmmel van a hiba, de rájöttem teljesen átlagos vagyok. Mert volt pár lány aki megpróbált összejönni velem, de amikor jobban megismert elment a kedvük.

Tehát a belsőmmel vannak problémák, lényegében az, hogy apa nélkül nőttem fel (születésem óta) és semmilyen férfikép nem volt előttem, így egy kicsit más lettem mint a többi srác, akinek volt apja, ugyanis férfi mintát nem tudtam sehonnan ellesni. Ráadásul azt mondják hogy a férfiről alkotott belső képem is hibás.


Nem tudok macsósan viselkedni. Nem tudok olyan lenni mint a többi korombéli srác akik állandóan mutogatják a dominanciát.

Már próbáltam változtatni de szerintem ezeken nem nagyon lehet, mert így nevelődtem fel.

Akkor így teljesen esélytelen vagyok a lányoknál?


2010. szept. 1. 15:57
1 2 3
 1/30 Kamuuu ***** válasza:
Miért milyen vagy írj le többet magadról miket szoktál csinálni 1 lánnyal hogy viselkedsz stb...
2010. szept. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

általában barátként. és sokat kedveskedek, de magamtól rájöttem hogy ez nem kifizetődő.

nem tudom párkapcsolat felé terelni a dolgokat.

2010. szept. 1. 16:01
 3/30 Kamuuu ***** válasza:
Én is kedveskedek és velem is csak barátkozni akarnak ez a bajom:/
2010. szept. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

de magadtól is megtudsz tanulni mácsosan viselkedni..

vagy beszélgess lányokkal..kérdezgesd ki őket..

2010. szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Kamuuu: van kedved privátban beszélgetni ezekről a dolgokról? én rájöttem magamtól egy két dologra, hátha te is tudsz nekem valami használhatót mondani.
2010. szept. 1. 16:05
 6/30 A kérdező kommentje:
16:03: az nem nekem való. nem érzem magam jól abban a szerepben.
2010. szept. 1. 16:05
 7/30 anonim ***** válasza:
0%
nézzetek csak gagyi romantikus amerikai filmeket, úgyis azzal nevelik magukat odaát
2010. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonló a helyzetem, de annyiban más, hogy nekem ugyan van apám, csak lúzer, nem viselkedik valami férfiasan.

Nem tudom hány éves vagy, én 24. Én azzal próbálkoztam, hogy figyeltem, más férfiak hogyan viselkednek a nőjükkel. Ez nem szégyen, tudni kell tanulni... Persze, csak módjával és tudni kell azt is, kitől érdemes tanulni, és kitől nem. Amúgy valóban nem egyszerű helyzet, tökéletesen megértelek. Egy igazi NŐ mellett én sem nagyon találom fel magam, csak olyan mellett, aki inkább barát és kb. egy szinten vagyunk.

2010. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok, nekem van apám, de elég tré alak, egy segédmunkás, kb. mint egy kromanyoni ősember:D

De azért szeretem:)

Szóval nem tudtam kitől tanulni, egy visszahúzódó gátlásos p*cs lettem:D

Persze változni lehet mindenkinek, szerintem olvasd el Csernustól A férfi című könyvet és utána A nőt is.Én is elolvastam őket, sokat segített, a férfi azért mert így elindultam egy úton, hogy férfi legyek belsőleg is, a nő pedig azért mert a másik oldalról sokat tanultam, hogy mit várnak el tőlünk a nők, hogyan éreznek és gondolkodnak.

20f

2010. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Én lány szemmel azt mondom, hogy jobb is, hogy nem vagy macsós! Ezektől a fiúktól a legtöbb lány a falramászik! Mindenkinek van párja a világba, akinek nincs az pedig feladta, vagy rossz helyen keresgél! Ne keseredj el, és próbálkozz tovább! A szerelem nem fog bekopogtatni az ajtón, neked kell keresned.
2010. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!