Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül vagy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül vagy párkapcsolatban fejlődtetek sokat?

Figyelt kérdés
A szavazást nemekre bontom.
2021. okt. 4. 17:15
A kérdező szavazást indított:
Egyedül (nő)
Párkapcsolatban (nő)
Egyedül (férfi)
Párkapcsolatban (férfi)
34 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Férfi mellett fejlődni? Inkább lefelé húz xmint felfelé! 🤣🤣
2021. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mindkettőben, más-más téren.
2021. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egészen a mostani kapcsolatomig az volt a tapasztalat, hogy egyedül sokkal jobban mentem előre. Most viszont ténylegesen szárnyakat kaptam. Ebből is érzem, tudom, hogy Ő az igazi.
2021. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Is-is, ahogy a kettes írja. Másképp lehet kapcsolatban fejlődni és másképp egyedül. Mindkettő fontos.
2021. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő kellett
2021. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat köszönhetek a mostani páromnak és ő is nekem. Úgy húzzuk felfelé egymást, hogy döbbenet. Együtt tanultunk, fejlődtünk, saját vállalkozásunk lett, nagyon sok küzdelmen vagyunk túl együtt. Én is mindig azt éreztem, hogy lefele húz mindenki, ő az első, aki nem lefele húz, de nem is tol, hanem mellettem halad, de felfelé.
2021. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az rossz hozzáállás, hogy azért keresek kapcsolatot, hogy mellette fejlődjek és boldogabb legyek?
2021. okt. 4. 18:16
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Pasi mellett is lehet, simán lehet, hogy a másik ember inspirál arra, hogy jobb legyél, és nyilván egy jó kapcsolat eleve így működik, de kevés olyan pasi van, aki mellett tényleg lehet és nem hátráltat kifejezetten vagy rinyál azért, mert előrrébb vagy, mint ő vagy nem akarsz a sz-rba belepunnyadni kényelmesen.
2021. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok, azért keresem a páromat, mert szeretnék sikeresebb, boldogabb lenni az életben. Próbáltam egyedül ezt elérni, de nem találom azt az utat amiben jó lennék, sokat foglalkozom magammal, sokat agyalok ezeken, de nem jártam még sikerrel. Remélem valaki megértő lesz majd velem. Én tökre örülnék a sikereinek, mert szeretnék én is fejlődni mellette és boldogabbá szeretném tenni.
2021. okt. 4. 19:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy szintig érdemes elérni egyedül, de utána továbbfejlődni már tényleg csak kapcsolatban érdemes...
2021. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!