Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki utálja az exét ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki utálja az exét ?

Figyelt kérdés

2021. okt. 7. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
A többség igen. Szerencsés, aki nem.
2021. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem. F
2021. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kiráz tőle a hideg mennyire más lett.
2021. okt. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

A szerelem közel áll az utálathoz. Mindkettő szenvedélyes, intenzív érzés, az agyban is ugyanazon a területen lokalizálták a kettőt.

Egy haranggörbét képzeljünk el, középen az intenzív utálattal és szerelemmel.

Szakításkor könnyen átválthat az intenzív érzés másikba.


Sokan hiszik azt, hogy az szerelem ellentéte az utálat, holott nem. Az ellentéte inkább a közömbösség, ahol semmi intenzitás nincsen.


Szóval legtöbbször az emberek utálják az exüket közvetlenül szakítás után. (ezen biztos lesz aki besértődik) Ha eltelt x idő és a sebek begyógyultak, végül már nem utálatot fog érezni az ember az exe iránt, mivel az intentizás már lejjebb ment, hanem inkább közömbösséget, semmit nem fog jelenteni neki, mivel sikeresen lezárta.

2021. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
En nem szerettem az exem, de miutan bantalmazott szakitaskor, meg meg is gyuloltem. Undort erzek.
2021. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Én azt sem utálom, akivel nem szépen váltunk el.

Túl kell lépni, bármi is volt és a jövőre koncentrálni.

Ha folyamatosan ezen rágódik az ember akkor magának tépi fel a sebeit.

2021. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit nem érzek, pedig nem bánt velem szépen a kapcsolat alatt sem, utána meg igazán gusztustalanul viselkedett. Egyetlen érzés ami vele kapcsolatban felszínre tört, hogy de jó, hogy megszabadultam tőle. A gyerek miatt minimális kontakt van köztünk, de amúgy hidegen hagy.
2021. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálom őket. Egy van közülük, aki ha nagy ritkán eszembe jut, inkább valami undorféle fog el vele kapcsolatban, amiatt amit tett.
2021. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán jut eszembe. Tényleg. Tiszta lappal kezdtem újra.
2021. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Megdugnám őket, egytől-egyig:)
2021. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!