Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változik ennyire draszti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változik ennyire drasztikusan egy férfi viselkedése?

Figyelt kérdés

Hónapokon keresztül kedvel, oda figyel rád stb., annak ellenére, hogy kapcsolatban él.


És amikor eljutsz magadban végre arra a szintre kínok kínai közt, hogy ki mutasd kölcsönös, elkezd levegőnek nézni?! Rád sem néz, elmegy melletted. Plátói szerelemnek indulva, mert hogy úgyis esélytelen. Magamban tiltakoztam ellene, de az érzéseim nyertek. Most jele nincs a kedvelésnek. Nem néz a szemembe egyik napról a másikra, rohan zavartan, ha meglát.



Valaki ezt magyarázza el kérlek? Nem játszottam vele, nem szórakoztam az érzésével, nincs senkim. Mi a gond?


2021. okt. 8. 04:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Nem egy hülyéről van szó, aki játszik velem. Ismerem, nem ilyen ember.


Valami ezt valthatta ki.


Viselkedik így az ember, ha menekül az érzései elől? Megijedhetett a nehézségektől?

2021. okt. 8. 04:32
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Feladta. Hónapokig küzdött, most meg már nem érdekli, mert belefáradt.


Ez olyan, mintha nagy lemondások, éhezések, kihagyott bulik és nyaralások árán megvennéd álmaid kocsiját, vagy óráját...majd mikor ott van a kezedben, már nem érdekel, mert közben rengeteg dolgot vesztettél miatta.

2021. okt. 8. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Vagy lehet fél a kapcsolata miatt.Élvezetet nyújtott számára hogy más nőnek udvarolhat,kepeszthet más nő után...de mikor eléri hogy nyitott legyen rá a nő akkor meghátrál,mert nem gondolja komolyan hogy feladná a jelenlegi kapcsolatát.

Nem akar balhét sem,így meghúzza magát,kerül,ha mégis kiderülne a párja számára,akkor ő ártatlan lehessen.

Szóval lehet egyszerűen csak jól esett neki másnak udvarolni...másért küzdeni,elérni hogy megkedveljék,és érezze hogy másnak is kéne...ezt a részét élvezte...de így hogy elérte többet nem akart volna alapból sem.

2021. okt. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet az asszony rászállt.
2021. okt. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2-es jól írja.

Ez tudod mi amit érzel? A pofára esés. Ez történik akkor amikor valaki próbálkozik te pedig élvezed a figyelmét, majd feladja az egészet és abbahagyja utána meg rájössz, hogy azért nem is volt ez olyan szar és hiányzik...

Postán se várnak este 8-ig, hogy eldöntsd feladod-e a levelet vagy sem.

2021. okt. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, itt nem azzal volt a baj, hogy nem tudom mit akarok. Nagyon jól tudtam akkor is, csak van egy párja, amit tisztelték és elfojtottam az érzéseimet.
2021. okt. 8. 09:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozz már,te is tudod van egy párja.Ha te lennél a párja ugyanezt csinálná veled,neked tetszene?Szerintem is bepróbálkozik,hogy fényezze a kis egóját,hogy ő még így is kell másnak is.Amúgy hány éves az illető,mert az is sokmindent elárul.
2021. okt. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
38
2021. okt. 8. 09:35
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Akart tőled valamit és nem lett belőle semmi.

Azért ez nem egyedi eset, hogy a csávó lekopik ha nincs továbblépés. Haverkodni haverkodik mással ezek szerint.

2021. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi van. Sosem lépett konkrétat felém, csak dobta a kis jeleket, amit én sosem csapta le eleinte. Most másként tennék, de nincs már lehetőségem
2021. okt. 8. 10:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!