Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el, tegyem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el, tegyem túl magam azon, hogy a barátnőm tartja a kapcsolatot egy exével?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez normális?

Azt mondja barátokként kezdték és miután szakítottak (ami azért történt mert nem működtek köztük a dolgok), barátok maradtak.

Amikor azt látom, hogy üzeneteket küldözgetnek meg a csajom nevet rajta, akkor elfog a féltékenység és a bizonytalanság (rossz önértékelésem és kevés magabiztosságom van).

Nem kérhetem meg arra, hogy szakítsa meg vele a kapcsolatot, szóval hogy legyek vele okés? Van valakinek itt ebben a témában tapasztalata?



2021. okt. 8. 19:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%
A férjed a lábtörlő, ha nem tűnt volna fel.
2021. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is van exem, akivel jóban vagyok, szoktunk beszélni is, mert jobb a baráti kapcsolatunk, mint a szerelmi volt, pl én szerelmes se voltam... :D Nem akarok tőle semmit nyilván, egy ex nem véletlenül lesz az. Nem szivecskézek, meg becézgetem vagy bármi, úgy kommunikálok vele, mint bármelyik barátnőmmel.

Nem tudnék mit kezdeni egy olyan pasival, aki épphogy betoppant az életembe újonnan és parancsolgat, hogy ne beszéljek a barátaimmal. Ott a lehetőség találkozni és beszélni vele, nekem nincs mit titkolnom, szépen akkor beszéljék meg, ha feszültség van, de nekem aztán ész nélkül ne ultimátumozgasson egy pasi, mert a fejében kombinál nem létező történeteket.

Ha pedig valaki tényleg megcsalja a másikat, az több ponton bukhat, és észre lehet venni, ha odadigyel valaki és nem kár azért, aki képes megcsalni. Nekem volt olyan pasim, aki megcsalt, rohadtul nem azon múlik, hogy ellenkező barátai vannak az embernek régről, ő se az exére mászott rá.

Ha valami gyanús, akkor figyelj oda vagy szakíts.

2021. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
#7: ez beteg. Ilyen szintű féltékenység semmi jóhoz nem vezet.
2021. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
14%

"Ha valami gyanús, akkor figyelj oda vagy szakíts."


Gratulálok, ezzel az utolsó mondattal csaptad agyon az egész monológodat. :)

2021. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!