Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi gusztustalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi gusztustalan fillérbæ$$õ pasi?

Figyelt kérdés

Mondom ezt úgy hogy csak lovagokkal találkoztam és nő vagyok. Sose vártam el, hogy ideoda meghívjon mindent fizessen.. Annyi olyat hallok, hogy a férfi áradozik a párjáról de szereti erre hozzáteszi nem veszi el mert félti a pénzét!? Ki az a barom nő aki csak amiatt menne hozzá. Mi ez?


Másik: összeköltözött Bea meg Béla. Béla fillérre számolja hogy Bea nehogy tartozzon 5 Ft-tal. Iszonyú gusztustalan viselkedés. Elhagyta a csajt mert megsérült a csaj balesetben és a táppénz miatt a fizuja kevesebb..mondta Béla rajta ne élősködjön. Ilyen mocskoknak miért jut Pñå !??


Huszas Nő.



2021. okt. 9. 00:17
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

Pl nem akar közös tulajdont valaki..mert fél h meglopják. Ha nem bízol benne abba se bízz ami a lába közt van.. elképesztő.


Annyi borzalom van!! Mi ez a sok gyűlölet? Hol a szerelem? Egymást fosztogató megcsaló párok mindenütt insta családi fotókkal 200+ lájkkal hogy de idilli közbe meg azt lesik melyik bőrt hántsák le egymásról.


Bãszki.

2021. okt. 9. 00:22
 2/33 anonim ***** válasza:
80%

En is ismerek ilyen pasikat.

Exem tesoja a nagy szerelmét is dobta egy pénzes nő miatt es inkabb az utobbit vette el.

A haverja meg azert dobta ki a nőjét mert az tobbszor váltogatta a munkahelyét nem találta az igazi helyét.

Meg van egy gazdag srac annak meg azert fontos hogy a nő önelláto legyen hogy barmikor kidobhassa me függjön tőle anyagilag gyerekkel se.


Es mindezek a nőkre kiabálják hogy aranyások.

2021. okt. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
*ne függjön
2021. okt. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%
Állj, állj! Az igazi kérdés az, hogy téged miért zavarnak ezek a dolgok? Miért húznak fel ennyire? Miért veszed a szívedre? Ne foglalkozz ilyen marhaságokkal, mert a lelki békéd többet ér. Nem minden pasi ilyen, mint ahogy a nők sem egyformák. Vannak ilyenek meg olyanok is mindegyikből, de kár bosszankodni rajta, hogy milyen ez vagy az a fajta. 🙃
2021. okt. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Ezek mind ãllatok!! Mondom ezt úgy h nem vagyok egyedül! De amit a környezetemben látok.. hát 1x könnyes szemmel csókoltam meg a bejárati ajtónkat..hogy nekünk csak ilyenolyan vitánk volt és csak néha bssssszuk egymásra azt az ajtót! Amikor körülnézek látom csak meg mekkora mázli hogy nem ezeket éltem át..
2021. okt. 9. 00:34
 6/33 anonim ***** válasza:
75%

A hős ffiak pontoznak le biztos akik aztán támaszai a nőknek :D

2.

2021. okt. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

És akik sokszor elrontják ezeket a ffiakat azok azok a nők akik tényleg aranyásók tényleg golddigerek. Aztán minden jó nő szãrba van véve meg le van Q.zva.


Hát nem tudom szónélkülhagyni! Láttam egy kávézóban a randijuk után az 5 Ft osokat számoló pasit nem e tartozik a csaj. Hát az ilyennek ne jusson lyuk.

2021. okt. 9. 00:37
 8/33 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, te sem vagy azért 100as. Melyik sárgaházból szöktél meg?
2021. okt. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
50%
Ők nem elrontva vannak.ilyenek.
2021. okt. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Valoban sargara van festve es csillagokat nezek. De bosszanto! Ossze vissza vannak. Hullocsillag meg alig akad!


Annyi gonoszsag van.. olyan jo lenne ha nem csak micro hanem macro kozossegben szeretne egymast az ember az embert.


Nem nem gruppen szexre gondolok.

2021. okt. 9. 00:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!