Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik gusztustalanabb dolog?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik gusztustalanabb dolog? Ha egy házas nő és egy szingli pasi flörtölget egymással messziről, vagy ha házas nő és házas férfi flörtölgetnek?

Figyelt kérdés
2021. máj. 31. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Mindkettő undorító, de az gázabb szerintem, ha 2 házas flörtölget. Egy szingli embernek nem kell hűségesnek lennie. Persze etikátlan, ha olyannal flörtöl, akiről tudja, hogy házas, de sokkal rosszabb az, ha egy házas ember benne van a flörtölésben.
2021. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Harmadik, ha egy házas faszi egy házas faszival.
2021. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%
Egyik sem.
2021. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Mindkettő undorító, de főleg a 2. a rosszabb.
2021. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Mindkettő.
2021. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Kövezzetek meg, de szerintem.ha a néha flörtölnek, de nem mennek tovább, nincs semmi hátsó szándék csak az egonövelés, csak a hecc kedvéért csinálják, nem lesz sehol megcsalás, akkor a flört ártatlan.


Az a gusztustalan szerintem ami megcsalás, de a flört nem az.

2021. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Számomra mindkettő elfogadhatatlan. Tökmindegy hogy a házs nő másik házassal vagy szinglivel flörtölget akkor is undorító dolog.
2021. máj. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A flört mióta undorító? Mindenkinek szüksége van arra, h időnként megerősítést kapjon idegentől vagy ismerőstől egy flörtön keresztül, hogy ő még házassága ellenére továbbra is vonzó. Ez önbizalmat ad.
2021. jún. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóról szóra azt akartam leírni, mint a hatos.

Nem a házastárs mellett kell flörtölni, de ha ennyiben marad a dolog, nem lát bele a foglalt fél többet és nem is akar többet, akkor a flört nem bűn. Sokan belekényelmesednek a kapcsolatukba, elvégre a másiknak úgyis tetszik. Vagy pedig sokan úgy kezelik a bókokat, hogy "csak megszokásból mondja" vagy "persze hogy azt mondja hogy szép vagyok, mert szeret".

Néha mindenkinek jól esik egy kis külső megerősítés.

2021. jún. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már túl sok féle módon használják a flört szót.


Öreg vagyok, 40 éve egy hangsúlyozottan kamu udvarlás, nyilvános(!) évelődés a másik agyának húzása.

Tavaly meg azt kérdezte itt egy lány, hogy a szopás belefér-e?


Ha te úgy érted, hogy egy pár, vagy szexkapcsolat kezdeményezése, akkor kb egykutya.

2021. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!