Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy melyik eset áll fenn?

Figyelt kérdés

Van egy férfi kollégám az új munkahelyemen. Tipikus szépfiú, de engem nem fogott meg, viszont nincs vele semmi bajom, de azt sem akarom, hogy azt gondolja szeretnék tőle én is biztos valamit. Facebookon bejelölt, lájkolta a képeimet is, így én is szoktam ha valamit feltesz. Élőben furcsa. Honnan tudjam, hogy azért távolságtartó, mert nem akarja, hogy azt higgyem, akar tőlem valamit, vagy épp ellenkezőleg? Továbbá hogy viselkedjek vele, ha nem akarok tőle semmit, de mint kolléga szeretnék vele jóban lenni?

26/l


2021. okt. 10. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Lazits már.

Kezeld ugy mint egy kollegat es kész.

Majd alakul magatol minden, vagy nem.

Minek kell mindenen görcsölni.

2021. okt. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyen like cserélgetést hány évesen növik ki az emberek? Vagy ez mitől függ? Szerintem annyira nevetséges..
2021. okt. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valaki a kérdésre?
2021. okt. 10. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Beszélgess vele és ismerd meg.
2021. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Beszélj neki a pasidról vagy valakiről, aki bejön, esetleg ejtsd el hogy randizol és alakul valami, és akkor levágja, hogy nem utána nyáladzol, csak barátságos vagy és haverkodnál.

De minek görcsölsz, ha amúgy se akarsz tőle semmit? Azzal mutatnád ki legjobban hogy csak haverkodsz, ha laza vagy és nem feszengsz mellette. Lazán köszönsz, nem kattogsz rajta, ha épp tojik rád, és nem tapadsz rá, érezteted vele, hogy elvagy nélküle is.

2021. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinèl ràstresszelsz vagy csak vele?
2021. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!