Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szavazzatok! Adott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szavazzatok! Adott egy számotokra kb. minden szempontból szimpatikus, 27 éves férfi, aki komoly kapcsolatot keres. Egyetlen dolog nem szimpatikus csak vele kapcsolatban. Melyik a legrosszabb eset? Ha az az egyetlen dolog az, hogy:

Figyelt kérdés
2020. júl. 24. 14:11
A kérdező szavazást indított:
Albérletben él és van legalább 1 lakótársa
Nincs diplomája és soha nem is lesz
Még soha nem volt barátnője és szűz
Még soha nem volt barátnője, de 3-4 "kalandja" már igen, tehát nem szűz
Nagy sörhasa van, a teste többi része viszont rendben van, máshol nem kövér
Épp munkanélküli
Elöl elkezdett kopaszodni, ez azért látszik is, de nem iszonyatos mértékben előrehaladott a kopaszodása
60 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem szavazok, és azért nem, mert nálam például mindegyik bukó. És biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyetlen.
2020. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Ezek önmagukban nem kizáró okok, ha mellé minden klappol. Bár nekem a diploma általában fontos, mert egy jó szűrő, ha az illető tanult, intelligens és művelt és szívesen jön velem színházba meg operába, én eltekintek tőle. De ez már majdnem science fiction kategória :-)


27 évesen talán a szüzesség zavarna, illetve az, hogy még nem volt normális párkapcsolata. A 3-4 kaland nem számít.

2020. júl. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
A munkanélküli a has és a szűz zavarna. Többi nekem oké.
2020. júl. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudok szavazni, mert 3 dolog is kizárt számomra: a munkanélküliség, a sörhas és a kopaszodás.
2020. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Könnyebb lenne választani ha arról szólna a szavazás, hogy mi az egyetlen olyan dolog ezek közül, ami nem kizáró ok :D
2020. júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

A nagy sörhas valamilyen puffadás, az okát kiderítve elmulasztható, ha a teste többi valóban rendben van.

Viszont bárminemű párkapcsolati tapasztalatlanság... Hát, rezeg a léc.

2020. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Az első kettő kivételével mind szar.


Talán a sörhas meg a munkanélküliség oké, ha épp keményen dolgozik rajta.


Szűzteleníteni meg kapcsolatra tanítani meg aztán végképp nem fogok senkit "vén" (26) fejjel...

2020. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a sörhas. Az összes többi nem zavarna/érdekelne, de a sörhas annyira amorf formát ad a férfitestnek, olyan abberáltan tud hatni, mert nekem mindig egy terhes nő jut eszembe róla.
2020. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!