Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális lehet ez a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lehet ez a pasi?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, egy hasonló alkalmazáson, mint a tinder. Talán 1-2 szót beszéltünk régebben, már nem emlékszem pontosan, valamikor 1-2 évvel ezelőtt talán.. aztán sokáig nem beszéltünk, de mindig feljött nekem amikor keresgéltem, és annyira nem volt szimpi, hogy inkább letiltottam, hogy többet ne lássam. De komolyan mondom, nagyon régen beszéltünk, és sokkal később tiltottam, tehát nem miattam csinálhatja amit írni fogok. A lényeg, hogy a pasi mindig megjelenik egy újabb profillal. És mindig újra letiltom, mert nem akarom látni. Nem keres, nem ír, nem csinál semmit, csak már kb 30-40 profilját tiltottam le, és mindig újra megjelenik a keresőben. Ez valami elmebeteg lehet..? Nem hiszem, hogy miattam csinálja, hisz nem szokott keresni, nem ír, semmi. Csak nem értem, ki az az elmebeteg, aki folyamatosan új profilt csinál? És mért? Találkoztatok már ilyennel? Egyébként talán kicsit gyanús, hogy miattam csinálja, mert nem hiszem, hogy rajtam kívül más is mindig letiltja, de akkor mért nem ír, ha esetleg miattam van ez? Nagyon fura..
2021. okt. 10. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Égi jel...ennél egyértelműbben nem tudja súgni az univerzum hogy ő van neked megírva :D Hehe :D
2021. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jah:D
2021. okt. 10. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Unatkozik sivar üres az élete.

Az ilyenek kattanak csak rá valamire ami teljesen felesleges.


Magamon is eszrevettem.

Van egy über nyomi balfék szomszedsrac. De


tartaná velem a kapcsolatot.

Amikor van eletem ő valami utolso pont csak.

Amikor nincs életem azon kapom magam hogy odáig is lesüllyedek hogy vele beszelgetek meg sétalok.


Tehát ertelmetlen dolgokba akkor kezd az ember amikor épp "sivatagban"ures az élete, kavicsokat számolgat, már minden johet ami csak egy Kevéske inger is.

2021. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor neki extra sivár lehet az élete, mert minimum 1 éve csinálja már ezt:D
2021. okt. 10. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos azt akarja, hogy újból megjelenjen a nőknél. Hátha...
2021. okt. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez már kb depresszio szint.
2021. okt. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!