Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, ha a pasi mutogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha a pasi mutogatja a női ideálját a csajnak, aki nem úgy néz ki? Viszont mondja neki hogy tetszik neki a csaj.

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy a csajnak ez rosszul esik mert ő nem olyan szép, de pasinak nem ez volt a célja
2020. júl. 4. 00:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2020. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

Szavak, elszállnak.

Mi is a cselekedet? No azt nézd. Ott a valóság.

2020. júl. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

#2

A kimondott szavak nem számítanak cselekedetnek?


Azzal még talán nincs baj, ha gondolatban más az ideálja (bár akkor ott egy rossz kapcsolatról beszélünk), azzal, hogy megmutatta a barátnőjének és megbántotta vele azt jelenti, hogy nem tiszteli őt. Ez utóbbi felett szabad akarata volt és nehéz elhinni, hogy nem tudta, hogy megbántja vele.


A csaj helyében átértékelném a kapcsolatot.

2020. júl. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%

Ezen az oldalon? Nem. Ezen az oldalon a pasik csak akkor normálisak, ha tökéletesen kiszolgálnak minden nőt.


A valóságban? Ott teljesen normális. Tőlem is kérdezte már több lány is. Aki komoly volt, az leokézta és ennyi, elmondta, hogy neki bejön az az alkat vagy sem. Aki még tiniszinten volt, az meg besérült lelkileg.

2020. júl. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%

#3: Nem. Az emberek nem azért csinálnak pár egyszerű dolgot, mert megakarják bántani a másikat.

Mondjuk, ezen logika alapján majd leszúrom a csajom, hogy nála az ideális szexuális együttlétben nincs anál, mert biztos nem tisztel engem és átértékelem majd a kapcsolatom...

2020. júl. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Az ember tud változtatni a szexuális szokásain, de a külsején nem, másrészt az általad említett példa nem személy ellen irányul, míg a kérdésben szereplő eset igen.
2020. júl. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Öhm... Az ember tud változtatni a külsején, de az ideálján nem. És a szexuális szokásain igen, de azon nem, ha fáj az anál.

Mindkettő pont ugyanannyira nem irányul személy ellen. Mindkét példa arról szól, hogy egy személy milyen, nem pedig a másik fél bántásáról.

2020. júl. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Engem egyáltalán nem zavar az ilyesmi, tudom, hogy tetszem a barátomnak, de léteznek más nők is a világon, sőt nálam jóval szebbek is.

Van, amikor én mondom a barátomnak, ha mondjuk az utcán látok egy szép nőt,hogy nézd,mennyire szép vagy csinos vagy ,hogy milyen jó alakja van, én is ilyet szeretnék,stb.. Ugyanúgy ő is van, amikor elismer egy idegen srácot,hogy jó formája van,stb..

Én ezt a szituációt is hasonlósan kezelném..Vagy mi vagyunk furcsák a barátommal? :D


23L

2020. júl. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8 szerintem a tiétek a jó kapcsolat:)
2020. júl. 4. 01:12
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

#8: Ti vagytok normálisak. Nem a frusztrációitok és önbizalomhiányotok uralja a kapcsolatotok.

A gond igazából másokkal van és ezen az oldalon. Miközben a lúzer srácok ekézése tök elfogadott, aközben a másik oldalról a nők átsiklanak azon, hogy náluk is pont ugyanannyian képviselik az általuk ekézett oldalt. Ebből végül az lesz, hogy a férfiakat minden apróságért valami szörnyűséges gonosznak kiáltanak ki...

Lásd, ezt a témát. Miközben a közhelyeket durrogtatják, hogy "egy kapcsolat alapja az őszinteség", aközben szerintük egy férfi nem mondhatja el, hogy mi az ideálja, de egy nőt még úgy is el kell fogadni, ha prosti volt.

Hát, ez van. Rengeteg elborult nő jár az oldalra.

2020. júl. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!