Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha egy foglalt pasi így vonzódik egy másik nőhöz?

Figyelt kérdés

Én vagyok a másik lány.

Tetszik neki a személyiségem, a mentalitásom és nagyon okosnak tart. Mindig becéz, ha beszél hozzám, felém fordul és mindig mosolyog. Korábban tisztes távolságot tartott, újabban egyre gyakrabban sort kerít rá, hogy megérintsen (a hajam, a karom vagy például viccesen belecsíp a derekamba). És folyamatosan bókol (a külsőmre és belsőmre is megjegyzéseket tesz). De ennyi. Egyre több flört, de nem akarja szorosabbra fűzni a kapcsolatot. Néha tesz utalásokat arra nézve, hogy nem túl jó a kapcsolata, de úgy látszik, hűséges.

Ugyanakkor szerintem ez már kicsit sok a részéről, ha a barátnőke tudna erről, valószínűleg nem érintené semlegesen(?)



2018. jún. 22. 10:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

És te minden egyes érintését fogadod, ugye? Ahelyett, hogy rendre utasítanád.

Tudom, tetszik az egódnak, te mindig kettőn áll a vásár.

2018. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Átlagos, szóval normális.

Ezer meg egy oka lehet, hogy nem szakít valaki.

Viszont az, hogy az ember "nem túl jó" kapcsolatban tengődik akár hosszú ideig immáron szociális klisé. Messze átlagosabb, mint a kiegyensúlyozott és harmonikus viszony. Tetszik vagy sem.

Messzemenő következtetést így ebből nem lehet levonni. A hűség, ahogyan az erkölcs, az alkalom hiánya, illetve aki keres az talál. Számtalan forgatókönyv adott, nincs általános aranyszabály, örök érvényű jelző, tulajdonság és semmi ilyesmi.

2018. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Vagy pótlékot keres az intimitáshoz, vagy kezd beléd szeretni (egyik nem zárja ki a másikat).

Ilyen velem is volt. A barátom szép lassan beleszeretett egy másik lányba. Ő maga előtt is tagadta a dolgot, hiszen hűséges típus.

A dolog úgy oldódott meg, hogy mindhárman leültünk megbeszélni a dolgot. Az részemről tisztán látszott, hogy ők jobban összeillenek, mint mi valaha. Így szakítottunk és az exem azzal a lánnyal lehet boldog kapcsolatba akihez tartozik.

2018. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Neked tetszik ez a pasi, és vélhetőleg -akár tud alatt is- vágysz arra,hogy többet akarjon Tőled.


A csipkelődésen kívül minden természetes,van aki ennyire közvetlen.


Lehet,hogy várja a visszajelzésedet ahhoz,hogy továbblépjen.Ezért tett enyhe utalást is arra,hogy nem túl jó a kapcsolata.


Óvatosan közelít...szerintem Rajtad múlik,hogy több legyen ebből, de Te légy okos, és hagyd meg ezt a kapcsolatot ezen a szinten.

2018. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
"de úgy látszik, hűséges" --jaj te szegény, nehogy sírva fakadj.
2018. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom az emberek ma már egyszerű dolgokban sem képesek az agyukat használni? Vagy hogy mondjam... nem sértegetni akarlak de na...


Ő ilyen akinek elviseli a lelkiismerete ha a barátnője háta mögött más nőkkel cicázik, megdugja őket stb.

Van aki ilyet sosem tenne. Te döntésed hogy milyen férfit választasz!

2018. jún. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem csak látja, hogy nagyon könnyű préda vagy, és elég butácska is, ezért játszik. Az ilyen nők szinte önszántukból hanyatt esnek beterpesztve, csak hogy kihasználják őket. Na persze, ennyit is érnek.
2018. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Aztamindenit,de jól kiismertetek 10 sor alapján :DDD nem semmi. Egy szóval nem írtam, hogy bármi komolyabba belemennék - foglalt pasival soha. Szeretek flörtölgetni, de ez nálam nem jelent semmit.
2018. jún. 22. 11:01
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Én a kérdésedre fogok válaszolni, sok férfinél teljesen normális, de nagy kérdés hogy mennyit enged az a "másik lány"... Szóval kérdés, hogy passzív elszenvedője vagy, vagy éppen aktív élvezője... és kérdés, hogy melyik mennyire normális..😀
2018. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%
Hát ne haragudj, de a flörtölgetés foglalt férfiakkal szerinted milyen belsőt takar, amit olyan bonyolult kiismerni? Tök mindegy, hogy mi célból csinálod, és beborulsz-e végül az ágyukba, attól még cafkaként viselkedsz, nem?
2018. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!