Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit javasoltok? Mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok? Mit tegyek ebben a helyzetben? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

7 hónappal ezelőtt randiztam egy lánnyal. Őszintén meggondolva hülyeség volt elhívnom, mert ekkor különböző okok miatt eléggé ki voltam bukva és magam alatt voltam. Természetesen az első randi lett az utolsó is, mondtam olyan dolgokat illetve viccelődtem is olyan dolgokkal amikkel nem lehetett volna. Emellett talán kissé nyomultam is.


Egyszóval elkúrtam. Nem is akartam erőltetni az újrakezdést, mert reális esély volt rá hogy egy másik városban fogok továbbtanulni. Sajnos ez sem jött össze, így maradok még pár évet. Azonban én azóta nem tudom kiverni a fejemből őt.


Véleményetek szerint van még valami esély a dologra? Esetleg ha személyesen elmondanám neki ezt az egész történetet így?


Suliban mikor találkozunk legtöbbször mosolyog rám, innen gondolom hogy legalább 1%esélyem azért még talán van.


Köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 1. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélgetned kell vele. Mondd el neki hogy mi volt a baj leguutóbb, ha esetleg megbántottad kérj bocsánatot, és kérdezd meg, h lenne e kedve egy sétához?
2010. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szupermókus ***** válasza:
Csapj a lovak közé és uzsgyi a csajért! "Légy bátor, mint az oroszlán, de jámbor mint a dúká!"
2010. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hozd fel a régi témát, mozdulj rá úgy emberesen megint, ahogy az előttem szóló is tanácsolta:) FGF
2010. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs veszve semmi és egy próbát megér.sztem ha szóba kerül a múltkori randi, max csak akkor hozd fel amit fent leírtál, amúgy igyekezz tiszta lappal nyitni
2010. szept. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!