Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ti mit javasoltok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti mit javasoltok? Aki volt ilyen helyzetben mondja el léci a VÉGÉT.

Figyelt kérdés
Összejönnétek az oszt.társ.atokkal?végzősök vagyunk,még nem volt pasim,igazán komoly kapcsolata neki sem,inkább ilyen nőcsábász típus,de most nem érem mért nagyon oda van,hogy járjak vele...nem mondom h ellenemre lenne,mert régen(3-4 éve)nagyon nagyon kellett volna,de azóta már nemcsak a kinézet a fontos...Ha szakítanánk elég hamar,mert nem működik a részemről,tudom hogy az neki fájna: MONDTA.De ha meg sem próbáljuk akkor meg lehet kihagyok valami nagyon jót...most akkor próba szerencse?
2009. szept. 25. 21:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Azt akartam írni,hogy nem értem mért de nagyon oda van hogy járjak vele( csak siettem bocsi)

Arra is gondoltam lehet csak azért vannak ellenérzéseim,mert nem vagyok hozzászokva,hogy kelljek valakinek,legyen valakim...szerintetek csak félek?

Nem vagyok szerelmes...tetszik más is,meg is nézem a fiúkat,de lehet ez mással is így volt még nagyon az elején,nem tudom,nincs tapasztalatom.

Nektek mien van?

2009. szept. 25. 21:12
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha te megérted a saját kérdésedet, akkor van elég eszed egy ilyen kapcsolathoz.
2009. szept. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most komolyan a mi véleményünkre vagy ebben kíváncsi??? Úgy tegyél ahogy jónak érzed. Ha itt most mindenki azt írja h ne járj vele, akkor nem fogsz? Hmm?
2009. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én összejöttem egy osztálytársammal a gimiben és de 1 év után vége lett. Én akartam, h vége legyen, ő még sokáig szeretett utána... Nekem is az volt az első komoly kapcsolatom és egyáltalán nem bántam meg. Mondjuk egyikőnk se volt olyan "másik nemmel folyton flörtölős" típus. Lehet, hogy ha nálatok a srác ilyen, akkor az gondot jelentene. De ha van vonzalom köztetek, akkor abból kisülhet valami jó (szerelem) is előbb-utóbb.
2009. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem erre vagyok kíváncsi elsősorban,hanem hogy volt e valaki aki járt majd szakított az osztálytársával,és hogy milyen volt utána suliban,túl tudtak e lépni ezen...tapasztalatokra!
2009. szept. 25. 21:15
 6/11 A kérdező kommentje:
Az utolsónak pláne köszi a válaszért,csak egyszerre írtunk...ilyesmikre godnoltam
2009. szept. 25. 21:18
 7/11 anonim ***** válasza:
én voltam az előző is, és még annyit írnék, hogy neki elég rosszul esett, de nem is zártuk le rendesen a dolgot. Ha kibeszéltük volna akkor talán jobban vette volna ő is. Később mindkettőnknek lett párja, és most elég jóban vagyunk, persze azóta beszéltünk erről is, hogy mit csináltunk rosszul. De ehhez el kellett telnie egy elég hosszú időnek.
2009. szept. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
nekem 2 osztalytarsam jart 1massal meg 9.ik elejen es kb 10.masodik feleig jartak. hat eleg durva volt mikor szakitottak, az osztaly is kb ugymond "kette" szakadt akkor...ok azota egy szot sem beszelnek egymassal...,eg messzirol kerulik egymast. a fiu osztalytarsam azt mondta h o neki olyan barat nem kell aki joba van a csajjal is....igy dontenunk kellett h vagy egyikkel vagy masikkal vagyunk...nekem ez alapjan egy eletre elment a kedvem attol h egy osztalytarsammal osszejojjek. de lehet nalatok minden jol alakulna...es nem kell rogton a szakitasra gondolni. remelem tudtam segiteni valamennyire
2009. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem osztálytársaim jártak az utolsó évben.Elég balul sült el a dolog,mert nem sokkal érettségi előtt szakítottak.A lánynak nehéz volt átvészelni,de ez persze csak az ő történetük...
2009. szept. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi gimi 3. év elején jöttünk össze, nagy szerelem, minden ami kell.Egy évig tartott, a vége az már elég veszekedősre sikerült, végül kidobtam.Elég értelmes volt, leültünk, és megbeszéltük, hogy még 1 évig együtt kell lennünk minden nap a suliban ezért ne b@sztassuk már egymást.Végülis olyan fura volt, szinte tök jó haverok lettünk utána.Aztán érettségi, elballagtunk és ennyi.Azóta talán kétszer találkoztam vele az utcán.

Ja, a beszélgetést én kezdeményeztem, mert féltem hogy kicsináljuk egymást az osztályban és az nem kellett volna.

2009. szept. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!