Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes így buliban ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így buliban ismerkedni egyáltalán?

Figyelt kérdés
Egyedül mentem idáig, de mikor kinézek 1-1 csajt magamnak kb le se sz*rnak, még csak egy szemezést se sikerült összehozni. Amikor meg odamentem, vagy elküldtek vagy bunkón tovább mentek, mintha ott se lennék vagy épp észre se vesznek. Én meg csak táncolni szerettem volna. Aztán az ember kedve ilyenkor elmegy persze és vagy oda sincs kedvem menni már, vagy csak iszogatom a sörömet. De lehet az volt a baj, hogy ott a kezembe még az a fél pohár sör? Csak amúgy is ordibálni kell a másik fülébe, mert a hangos zene miatt amúgy se értik néha mit akarok. Az ilyen takonyfejű gyerekeknek meg 40-es fószereknek bezzeg igent mondanak, akár táncra, akár ital meghívásra. Ilyenkor meg már úgy vagyok vele, hogy a zene miatt megyek csak, mert az érdekel legalább. Legközelebb vmi ismerőst is be akarok szervezni, habár nem élem bele magam úgy se. Az utcán bezzeg simán sikerült ismerkednem, szemeztünk, mosolygott rám a lány és beszéltem is vele. A bulizás csak ilyen vicc kategória e téren..

2021. okt. 11. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te tereped, nincs ezzel baj. Én sem buliban ismerkedek.
2021. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem kötelező olyan helyen ismerkedni, ahol csak jó külsővel és/vagy szemmel láthatóan sok pénzzel lehet valamit behúzni.
2021. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Én mindig utáltam, mikor buliban random ember odajön táncolni. 🤷‍♀️
2021. okt. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%

#3

Hátdehát nem random ember megy oda, hanem ÉN!!! 😄

2021. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen fura, de nem biztos, hogy a lányok ismerkedni mennek a buliba. Lehet, hogy csak a barátnőjükkel elugranak lazulni. Ha nem tudod felvenni egy lánnyal a szemkontaktust, oda se menj, mert vagy nem akar ismerkedni, vagy te nem tetszel neki. Amúgy az sem előny, ha pia van a kezedben, az igaz.
2021. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Legutóbbi bulin pl egy csaj volt egyedül, direkt néztem. Ott hangolódtunk a zenére eleinte oldalt álltunk egymástól (nem akartam nyomulós paraszt lenni) Én közeledtem tánc lépésekkel, de csak a zenével volt elfoglalva. Gondoltam csinálok egy laza sétálós táncot előtte vigyorogva, hogy észrevegyen. Szintén semmi, mintha nem is léteznék, de még utána se nézett rám mikor szorosan mellette táncolgattam. Később egy csávó addig nyaggatta meg sört nyomott a kezébe még el nem fogadta a meghívást. Persze, aztán be is fürdött vele, mert a csaj eltűnt a csávó meg keresgélte eredménytelenül :D Amikor meg szintén egy egyedüli csajt láttam, az max egy pillantásra nézett rám, mint aki meg akar ölni, igaz akkor csak iszogattam szintén. Úgy, hogy lehet marad az utca meg a busz/villamos és a megállós ismerkedés több értelme van..

De majd legközelebb, ha megyek majd nem lesz a kezembe semmi sör már, ha ismerkedni tervezek ott..

2021. okt. 11. 18:03
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem, hogy miért szeretnének egyesek emberek bulikban ismerkedni. Ha a cél egy alkalmas szex, akkor még megértem, dehogy miért szeretne bárki többet egy buliban találni...


Személy szerint nem szeretek ilyen helyekre járni, évente párszor megyek el, ha esetleg olyan a buli témája vagy a barátnőim elrángatnak. Ilyenkor én csak a zenére (na meg a barátnőimre, nehogy elveszítsük egymást) figyelek, kifejezetten kerülöm a szemkontaktust a srácokkal, férfiakkal, nehogy félreértsenek valamit. Annyira kellemetlen, amikor látom, hogy valaki közelít, táncikál közelebb, ne adj' isten hozzámér (szándékosan). Ilyenkor mindig gyorsan tova illanok.

25/N

2021. okt. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Magad írod le, egyáltalán nem voltak nyitottak. Így nem értem, miért lepődsz meg.
2021. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
#7 akkor hol ismerkedjen szegény? Leírás alapján veled csak online lehet ismerkedni már ha fent vagy egyáltalán valahol :D
2021. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedjen buliban, de akkor figyeljen oda a jelekre. Akiket leírt egyértelműen nem voltak rá kíváncsiak... és akkor meglepődik, hogy nem jött össze a dolog.
2021. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!