Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet a TIK-ben ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a TIK-ben ismerkedni? Egyáltalán érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés

Bemegyek a tanulórészlegbe, mondjuk ott egy csaj, tanul, olvas az asztalnál. Csak úgy leülök mellé és elkezdek hozzá beszélni? Kicsit szürreálisnak tűnik, szerintem a TIK-ben nem lehet ismerkedni. Vagy van valakinek ötlete?

Amúgy 30 vagyok, és azt mondják, nem nézek ki rosszul... sőt!


2014. febr. 21. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha te tanulás közben odamész valakihez és elkezdesz rizsázni akkor ne lepődj meg ha elhajt. Ha csak olvasgat, keresgél egy próbát lehet tenni, de ne rabold az idejét, nem csajozni/pasizni van ott, hanem TANULNI! Talán neked is azt kéne csinálnod! Biztos ráérő bölcsészhallgató vagy... Bár ha 30 vagy és még egyetemista az meg szánalmas.
2014. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért, ha valaki 30 éves és egyetemista az nem szánalmas én is 25 vagyok és most kezdtem el az egyetemet, mert most volt rá lehetőségem. A másik, hogy a TIK-ben valóban inkább tanulni mennek az emberek, nem pedig ismerkedni.
2014. febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Feltételeztem, hogy gimi után kezdte a tanulmányait. És ilyen kérdéssel valószínű, hogy nem 25-28 évesen kezdett. Ismerek harmincon felüli diákot aki váltogatja a szakokat, HÖK-ös és nem tervezi diplomát szerezni.
2014. febr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A "hogyan" kérdést azért tettem fel, mert a legtöbb lány tényleg tanulni jár a TIK-be - én ennek ellenére szeretnék (érdemben) próbálkozni, csak nem tudom, hogyan. Talán valakinek van ötlete - - ez a kérdésem története. :)

Miért lenne szánalmas, hogy tanulok? :) Aki nem tanul (vagy dolgozik), az a szánalmas! A közgazdász szakot végeztem el, dolgoztam itt-ott, de végül úgy döntöttem, hogy belevágok az orvosiba mert világ életemben ez érdekelt (és ezt csak nappalin lehet végezni, de mindegy is).

2014. febr. 21. 14:33
 5/5 Zakathol ***** válasza:
Néha az emberek - igen, a nők is - felállnak az asztal mellől, elmennek kávézni, az automatához vagy a kávézóba, esetleg éppen könyvet keresnek a polcok között, stb. Ezekben a szituációkban ugyanúgy lehet ismerkedni mint bárhol máshol. Például segítséget kérsz vagy éppen felajánlasz, aztán a többi már jön magától.
2014. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!