Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párkapcsolati tapasztalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolati tapasztalat miért téma, miért kéne foglalkozni ezzel?

Figyelt kérdés
Nyílvánvaló, hogy ahhoz, hogy autóversenyző legyél kell több éves vezetési tapasztalat, hogyha agysebész akarsz lenni, ahhoz is kell tapasztalat, mert különben meghal a beteg. Egy párkapcsolatban, ahol főként a szereteten van a hangsúly az se nem egy agysebészet, se nem egy autóverseny miért kell ekkora hangsúlyt fektetni rá?
2021. okt. 11. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Nem kéne foglalkozni vele, ha minden ember érett személyiség lenne.


Lehet, hogy soha nem volt kapcsolatod, de értelmileg, érzelmileg intelligens ember vagy, aki képes a kommunikációra, együttműködésre. De az emberek többsége nem ilyen. Kevesen bár, de tanulnak a hibáikból.

2021. okt. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Mert ha arra sem vagy képes h mondjuk a párod szeretetnyelve a minőségi idő temeg leszarod de veszel neki virágot aztán hisztizel h neki semmi nem jó az kuka. Te eleve alkalmatlan vagy erre az egészre már annyiból h ilyen felszinesen állsz hozzá h ó csak szeretni kell mi abban a nehéz.
2021. okt. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kunszt abban, ha valaki autóversenyző? Tekergeti a kormányt, nyomkodja a pedálokat, az autó meg megy.
2021. okt. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy bizonyos kor után, mondjuk 25, jelent valamit, ha soha egy kapcsolata sem volt valakinek.
2021. okt. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ember tanul, folyamatosan, minden párkapcsolatból lehet tanulni: "nem működött, miért nem működött?" "Én mit hibáztam és (szerintem) ő mit hibázott?" "az én felelősségem mennyi volt abban hogy nem működött és az ő felelőssége?" "Mit kellett volna másképp és ebből adódóan a jövőben mit lehet máshogyan, mit kell elkerülni?" stb.
2021. okt. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!