Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért háborognak egyesek itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborognak egyesek itt azon, ha egy 40-50 éves férfinek 15-20 évvel fiatalabb barátnője van?

Figyelt kérdés
2021. okt. 13. 16:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
45%
Vannak emberek, akik veszik a bátorságot, hogy azt gondolják, csak úgy lehet élni, ahogy ők.
2021. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező.. mielőtt válaszolok a kérdésedre, te melyik vagy a szereplők közül? A fiatal nő? Vagy a férfi?
2021. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Nő.
2021. okt. 13. 16:49
 4/33 anonim ***** válasza:
87%
Engem 40 eves nokent nem erdekel. Igazabol az a szerencse, hogy nem a kozepkorban meg pakisztanban elunk, hanem annyit elert a humanizmus hogy 18 ev alattiakat javareszt beken hagyjak a ferfiak es felvilagositottak a noket, lehet maskent is elni mint 16 evesen 40 eves ferfi felesegekent vagy szexcseledjekent. Ezt kell megvedeni, 18 felett mindenki azt csinal amit akar.
2021. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
37%

Egyik se kell a sajat korosztalyanak. A fiatalt ugye a 40 es kinnyen hulyiti, a fiatal meg csak hozza kepest tatáknak kell.


Ez olyan mint amikor 2 selejt talalkozik akik nem kellenek a sajat korosztalyuknak.

2021. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
41%
Mert az emberek irigyek! Itt is voltak olyan kommentek, kérdések hasonló témában, amiben szinte fel voltak háborodva, hogy mit képzel az az idősebb pasi, hogy előlük halássza el a nőt, mert nekik nem jut így. Meg a nő biztos csak a pénz miatt van vele. De mikor az ember rákérdez, hogy ugyan te mit tudsz nyújtani annak a csajnak, akkor nagy kuss van. Valószínűleg semmit, mert a drága mobijával nem tud nőt fogni , miközben nem tudja beosztani a havi fizetését sem.
2021. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
72%

"Mert az emberek irigyek! "


Nagyon irigy vagyok a vén pasijára :D

2021. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
54%

az az 50-es faszi csak egy 20 vagy 25 évvel fiatalabb csaj szemében nagyszám, de amúgy egyáltalán nem...


eleve hányinger, olyan, mintha a lányát dugná 20 feletti korkülönbséggel.


én betegnek tartom ezeket az emberek, a csajokat is, ott legtöbbször apakomplexus, zilált családi viszonyok, gyakran rossz anyagi helyzettel párosulva.


a legtöbb öregebb faszi ezt kihasználja, ezeket a csajokat tudják legjobban megfogni.


ha egy fiatalabb nő szerető családban nőtt fel, normális körülmények között, rendben van az énképe, testképe, kiegyensúlyozott, akkor majd hülye lenne apucival leállni.


egy fiatal, korabeli pasit választana és családot alapítana.


szval itt 2 beteg, sérült ember van ilyenkor együtt.

2021. okt. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem háborog rajta. Legfeljebb lesajnálnak titeket hogy erről ábrándoztok és azt hiszitek ez a normális, átlagos, és ezt toljátok itt. Hogy a 28 éves nő már öregszik, örüljön ha kell egy 56 éves fogatlan közmunkásnak. Mert itt vagytok ti, huszas-harmincas incelek, akik már most rohadtok és senkinek se kelletek, és ezzel próbáljátok a nőket alázni és elvenni az önbizalmukat. Mert azt hiszitek hogy miután soha senkinek nem kellettetek, majd 55 éves korotokban hirtelen nyüszögni fognak a lábatoknál a szerintetek senkinek se kellő harmincasok. Szánalom.


Ja és írom ezt úgy, hogy pont én vagyok a ritka kivétel. 16 évvel idősebb volt az exférjem, 20-36 voltunk amikor összejöttünk és 37-53 amikor otthagytam, egy gyerekünk van.

Mondjuk ő nem magyar, nemhogy 36 évesen, de most 55 felett se olyan roncs mint a te fajtád.

Elárulom, csodabogaraknak számítottunk, mert ez nem volt hétköznapi dolog, se 20 éve, se most. Ne állítsátok be annak.

Az új párom nálam is fiatalabb, nem tudnék összejönni ötvenessel. Ha az exemmel maradok az más, ő az 'én öregem' lenne aki mellettem öregedett meg de dögös harmincas kora óta voltam vele, de egy új öregedő testet nem tudnék megkívánni, megszokni. Úgyhogy felejtsétek el hogy majd ötvenesen lesznek pipijeitek amikor most sincsenek.

2021. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
#8 Normális családban nőttem fel, sosem tudnék apa-pótlékot látni benne, mert van apukám. Mióta az eszemet tudom, az idősebb férfiak tetszenek.
2021. okt. 13. 17:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!