Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet így online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet így online ismerkedni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Régen már próbáltam de vagy csak olyanokkal találkoztam akik csak megfektetni akartak es ezt direkte közölték is, vagy olyanokkal akikkel volt valami bibi ami hamar kibukott vagy elhalt a beszélgetés.


Most nem olyan rég újra megpróbáltam és beszélgetek is néhány emberrel (igaz nem túl gyakran írok, sok a dolgom, elfoglalt vagyok).

És felmerült bennem néhány dolog, nincs sok tapasztalatom online ismerkedés során amúgy.


Egyrészt az online nem igazán az én világom. Személyesen jobban át tudom adni magam, másrészt szemelytelennek érzem. Az a dilemmám hogy igazán senki nem tud így érdekelni. Nem várom hogy x vagy y írjon nekem, pedig jól kijövünk, jól eldumálunk, de nem érzem azt hogy alig várom. Személyesen ha látok valakit, sokkal inkább fel tudja kelteni az érdeklődésem bárki. Tehát ha látok mondjuk 10 percre egy férfit, akire valamiért felfigyelek, már sokkal jobban tud érdekelni, pedig nem is beszélek vele, mint valaki akivel igen, csak online.

Tudom, minél hamarabb kéne találkozni, ugyanakkor azt érzem, hogy mivel nem ismerem őket, hogy idő kell ahhoz hogy valakivel találkozzak a netről. De kicsit nyögvenyelősnek érzem, magam miatt.


Hogy lehet ezen túllendülni? Velen van a baj, hogy pár üzenetváltás, néhany kép meg egy leírás alapján még,nem tud érdekelni valaki, akkor se ha bejön?


A másik ami felmerült bennem (bár sejtem a választ, de kíváncsi vagyok a vélemenyekre, még ha pontosan persze senki sem tudja): én tudom magamról hogy miért írok vissza relatíve ritkán, egész nap dolgom van, az értesítéseket is kikapcsolom hogy ne zavarjon (diplomamunkát írok, szoros határidő), ha eszembe jut, válaszolok/írok. De nincs egyéb oka, nem "taktikázok". Amúgy sem vagyok nagy csetelős.


De ha egy férfi csak 1-2 nap után ír, vagy másnap, mennyi az esélye hogy ő "taktikázik", vagy én vagyok a szamár?


Tudom, hogy mindenki más is lehet elfoglalt. Én elfogadom és nincs is ezzel bajom, nincs kettősmérce.

Csak kíváncsi vagyok mik a tapasztalatok, vélemények.


2021. okt. 13. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

-Engem online is meg tud fogni, akivel van dolgom. Kevés ilyen van, de meg tud. Akinél nem ezt érzem, azzal nem is akarok találkozni.

-Kijelölök magamnak időszakokat, amikor van időm beszélgetni. Olyankor viszont aktívan teszem. Ha pörög a beszélgetés, akkor úgyis lesz folytatás.

-Ha idáig eljutunk, pár napon belül úgyis érdemes találkozni és élőben sok minden eldől.

2021. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát így sehogy sem lehet. Ha nem tudod mit akarsz akkor nem is fogod megtalálni. Mindazonáltal az sem jó ha görcsösen keresed.

Ne megoldásnak tekintsd a netet, hanem lehetőségnek. Ha lesz időd kommunikálni, a másik emberre odafigyelni akkor vágj bele, addig nincs túl sok értelme.

Szelektálj könnyű kézzel, válogass okosan (idővel ki fog alakulni a "képességed" megérezni milyen lehet élőben a másik ember a "túloldalt"). S ne hosszas levelezgetése menj bele, hanem a randit szervezd le mielőbb. Ha kétnapota, akkor kétnapota - ha van esélyes. Ha nincs akkor meg kéthavonta, kényszerrandiba, magadra ráerőszakoltan sose menj bele. S ne csak a netről ismerkedj. Elsőre úgy tűnik húúúú mennyi lehetőség, de nem az, s tudni kell vele okosan élni.

2021. okt. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beképzelt majmokat fogsz ki. ...ez is lehet
2021. okt. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 akikkel most dumálgatok ők rendesnek tűnnek. Egyszerűen csak annyi hogy online senki nem tudja felkelteni igazán az érdeklődésem, míg ha személyesen látok valakit (nem is kell hogy beszéljünk), ott már le tudok szűrni néhány perc alatt pár dolgot és sokkal hamarabb beindul nálam az érdeklődés.
2021. okt. 14. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!