Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jakab Péter szerintetek is jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jakab Péter szerintetek is jó pasi? Én 25 éves vagyok, de nagyon bejön.

Figyelt kérdés

Lehet a határozott stílusa miatt, de leginkább akkor tetszett meg mikor élőben is találkoztam vele. Nagyon férfias kisugárzása van szerintem, pedig sokkal idősebb nálam, de rendesen tetszik... 😃😃😃


Szerintetek?


2021. okt. 13. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%

Jóságos ég?!

Az a malacszemű, primitív, buta képű alak?

Persze, ízlés és igényesség dolga.

A csapott vállú mint "férfias"?!

Te tudod.

2021. okt. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem rossz
2021. okt. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Amugy jo kiallasu pasi tenyleg, jokepu is, de szamomra van valami csillogas a szemeben, ami nem tetszik. Olyan fura, mintha valami nagyon nem lenne vele oke, mintha kattant lenne. Akar hany kepet latok rola, ez a fura ijeszto csillogas mindig ott van a szemeben es elegge feszelyez.
2021. okt. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az a körszakáll annyira nem az esetem... Ne bántsatok, de én Karácsonyra mennék rá, ha picit fiatalabb lenne. Így sem látszik rajta a kora, de azért azt röstelleném, hogy apám lehetne. Márki sem rossz, valami jó kis bdsm szexet simán kinézek belőle 🤷‍♀️
2021. okt. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

Igen nagyon szimpi. Foleg,ha megvalasztjak miniszterelnoknek.

Apuci ugyved. A csaladja is szimpi.

😁


Amigy tenyleg szimpi a pasi,de meg sose gondoltam ra ugy,h felszednem.

2021. okt. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is tetszik 29/l
2021. okt. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Megérne egy partit..

20/L

2021. okt. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%

Malac szemek, "apu rajtakapott" kínos mosoly, idétlen csillogás a malac szemekben, proli viselkedés stb.


Igazi férfi valóban. A karigeri debil meg a másik. :D

2021. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

8

Fáj, hogy inkább ő, mint te? Nyugi, biszex vagyok, ha nem vagy büdös, rád is rádmegyek, nőkkel kevésbé vagyok válogatós 😘

2021. okt. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
a kisfiús arc sok nőnek be jön..
2021. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!