Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jót jelent vagy rosszat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jót jelent vagy rosszat?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi közel 4 év kapcsolatban töltött idő után azt mondja, hogy neki mindegy, mi van rajtam... Merthogy szeret. De mennyire tekint így nőnek?
2021. okt. 14. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jót. Az sokkal nagyobb baj lenne, ha vedd fel ezt, vedd le azt, ahhoz, hogy nőnek lássalak.
2021. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Osztom az 1-es válaszoló véleményét!


Nekem egy férfi ismerősöm úgy dirigál, mintha "együtt lennénk". Hát nagyon kiábrándultam belőle.


Próbálom vele érzékeltetni, ha túllő a célon. Olyankor tud azért bocsánatot kérni - meg magyarázatokat gyártani, hogy mit miért mond vagy tesz. Mintha "tökéletes" lenne...


De mivel hivatali-segítői kapcsolat, nem szakíthatom meg vele a viszonyt.

2021. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Lényegében a párodnak igaza van. Én sem szoktam megszabni férfiként, hogy mit vegyen fel a párom. Én azt gondolom, hogy azt viseljen, amiben jól érzi magát, ami kényelmes. Általában, elszoktam menni vele ruhát vásárolni és megnézem, mikor felpróbálja, hogy hogy áll rajta. Így tudom, hogy milyen ruhái vannak és ezek hogyan állnak rajta. A másik meg az, hogy tudom a stílusát és jól tudom, mindig remekül választja össze öltözékét, ezért nekem nem kell szólnom.
2021. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Fingunk sincs, hogy a konkrét emberben mi játszódik le. Amit fent írtak, az általánosítás, mert ez van, ha az ember szeret valakit. Rólatok viszont semmit nem tudunk.
2021. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Párom már a kezdetektől ezt mondogatja.


Mindig megdicséri a csinibb ruháimat, de úgy van vele, hogy ha én épp egy krumpliszsákban érzem magam a legjobban, akkor hordjam azt, neki úgy is tetszem :D

2021. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!