Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a fiú/lány eszedbe szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a fiú/lány eszedbe szokott jutni aki régen tetszett? (tehát nem! Szerelem)

Figyelt kérdés

Van egy fiú,már nagyon régóta tetszik.Semmi komolyat nem érzek,viszont kb minden nap eszembe jut.Hogyan tudnám „elfelejteni”?Nektek volt már ilyen?

20L


2011. aug. 14. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehet elfelejteni, majd ha lesz párkapcsolatod, egyből elfelejted!
2011. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem is ugyanez van, régen nagyon tetszett egy csaj és azóta sem tudtam kitörölni, de talán ha felszednék valami más csajt az törölné az emlékét

20F

2011. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Néha-néha eszembe jutnak a régi csaj ismerőseim akikért anno odavoltam, de nem ezen jár az eszem egész nap.
2011. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nekem minden nap eszembejut egy srác, akkor azért már szerelmes vagyok...
2011. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy te igen.:) De voltam én már szerelmes és amit ez iránt a srác iránt érzek az nem szerelem.
2011. aug. 16. 13:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem akkor nem fogsz már rágondolni sem, ha lesz másik párod, akit imádsz, vagy másvalaki, aki tetszik, és elérhetőbbnek tűnik a számodra.
2011. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne felejts el,mert az bbunkóóság és ez azt jelenti,hogy nem is szeretted soha
2012. febr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!