Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint fél éve vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint fél éve vagyok a barátommal, eddig nagy szerelem volt, tényleg jóban-rosszban egymás mellett voltunk.1-2 hete azt érzem, hogy már nem olyan mint régen. Mi történt?

Figyelt kérdés
Nem úgy szeretem, nem hiányzik annyira ha nem látom, pedig semmi rosszat nem tett, még ha akarnék sem tudnék belekötni semmibe. Most mi történt? Eddig annyira imádtam, hogy tőlem szokatlan módon azt hittem, hogy vele fogom leélni az életem. Lehet hogy az a baj hogy mostanában minden összejött és stresszes vagyok? Ennek nem erősítenie kellene egy kapcsolatot?
2010. júl. 24. 22:49
 1/8 A kérdező kommentje:
KIfelejtettem, hogy én 23 vagyok , ő 25
2010. júl. 24. 22:50
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van úgy, hogy egyik nap felkelsz azzal az érzéssel, hogy már nem vagy szerelmes. Lehet ez is. Lehet a stressz vagy csakúgy. Ha huzamosabb ideig ez van, akkor gondolkodj el a dolgokon. Amúgy tapasztalataim szerint a szerelem nem egy állandó érzés. Folyton változik és megújul, van bizony, hogy kicsit alábbhagy.

De ha szakítani "kell" vele, azt tuti meg fogod érezni.

2010. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet csak a szerelem átalakult szeretetbe :)

Bár lehet hogy egy kisebb szünet jót tenne, ha sokat vagytok együtt. Mondjuk 1 hónap, hátha jobb lesz :)

2010. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk sokat együtt, és szerintem nem normális dolog ha ennyi idő után átalakul a dolog szeretetté, annak később kellene megtörténnie.Szerintem... :(
2010. júl. 24. 22:56
 5/8 anonim válasza:
Én ezért szakítottam a volt barátnőmmel, mert egyszer csak elmúlt köztünk a szerelem és nem hiányoztunk egymásnak. Nagyon ritkán találkoztunk, lehet ez volt az oka.
2010. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De van ilyen hogy egyik napról a másikra??? Szinte hihetetlen. Szegény meg egyre figyelmesebb velem, mivel egyre jobban ismer, tudja hogy mik az igényeim, minek örülök, stb. Szemétnek érzem magam.
2010. júl. 24. 23:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg van úgy, hogy egy nap felkelsz, rá gondolsz és nem érzel semmit. Nem poén, nem csak én tapasztaltam ezt. Sajnos sokáig húztam-vontam, hogy hátha visszajön az érzés vagy valami oka lehet, de nem. Ugyanúgy viselkedett vagy talán még figyelmesebb volt, egyre jobban hangolódtunk egymásra és akkor jött ez a totális káosz. Olyan érzés, mintha egy sivatag lenne a lelked, én legalábbis így éreztem. Sírtam is sokat, mert szinte fizikai fájdalom volt. Nem kívánom senkinek ezt, inkább lassanként alakuljon át szeretetté, minthogy úgy gondolj egyik napról a másikra Rá, mintha csak egy ismerős lenne.

Emlékszem, előző nap sétálgattunk a parkban, leültünk egy padra, beszélgettünk, fagyit ettünk, este egy hihetetlenül jót szexeltünk (akkoriban sikerült orgazmust okoznia nekem, egész jól haladtunk), már terveztük a házat, ki mit fizet, hogy lesz egyéb, nagyon beleéltem magam. Másnap meg...ha ezt érzed, amit én, inkább szakíts mihamarabb, mert folyton egy hang azt fogja suttogni, amibe már lassanként beleőrűltem: "szakíts vele, szakíts vele, szakíts vele".

Lehet idiótának néztek, de ezt át kell élni és majd megtudjátok. Nem csak én tapasztaltam hasonlót.

Amúgy azóta van egy komoly kapcsolata, fura érzés, hogy még nem olyan rég (kb. két éve) még a közös életünket terveztük és most ezt teszi egy másik nővel.

De talán ez egy jel volt, hogy nem ő a megfelelő.

2010. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igen ez nagyon rossz tétova érzés, kb. olyan mintha egy gumiszobába lennél 3 napja.


Ezért nem szabad huszonévesen összeházasodni, mert mi van ha elmúlik? 20 év együttélés után már lehet mondani, hogy van valami és változás már nem lesz... csak azért írom mert hányan belementek ebbe... és sokan azt is gondolják, hogy a házasság vagy a gyerek a megoldás az elmúlás problémájára.

2010. júl. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!