Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lehetséges lelkitársat találni...

Lehetséges lelkitársat találni? (Nem kifejezetten az oldalon).

Figyelt kérdés

Igazából nem olyan sok lánnyal ismerkedtem, de van/volt egy, aki teljesen magával ragadott, azonban nincs meg mindkettőnk részéről az a szikra, amivel a "kapcsolatunkat" (amely kapcsolat kb egyfajta barátságként írható le) tovább lehetne emelni egy következő szintre.


Ma egy csomó élményben volt részem -jó is, rossz is- és míg vártam egy pályaudvaron, ránéztem a telefonomra, és realizáltam, hogy a francba is, senkit nem tudok felhívni, senkinek nem tudok írni, hogy megosszam vele mindezt. Vagy legalább a nap végén közösen megbeszéljük -nyilván a másik félre is odafigyelve.


Amit rólam tudni érdemes, hogy eléggé introvertált vagyok -de ettől egy extrovertált személlyel is simán elvagyok, ha képes tolerálni, hogy kicsit nehezebben nyílok meg, hogy én visszahúzódó vagyok -stb ami ezzel jár.

Múltkor olvastam egy cikket egy bizonyos "szapioszexualitásról" -ezért nyilván kapok majd hideget, meleget, de ez van-, ezzel tudok is azonosulni. Nyilván, valamilyen szinten fontos a külső is, de nem úgy, hogy tolómérővel nézem meg, hogy egyforma-e a szemöldöke valakinek.


Nagyon fontos nekem a másik intellektuális kisugárzása, hogy művelt, racionális legyen.

Utóbbiak nem egyenlőek azzal, hogy minimum 5 diplomája van (legalább 2 summa cum laude ugyebár).

Én konkrétan nem fejeztem be az egyetemet, mégis igyekszem mindig fejleszteni magam, mindig tanulni valami újat.


Mindegy is, úgysem életrajz lesz, meg nem itt akarok ismerkedni, csak gondoltam, megosztok pár infót, hátha úgy konkrétabban tudtok tanácsot adni, hozzászólni.


Ja, és 24/f -teljességgel nyilvánvaló, hogy ez a legfontosabb


2020. szept. 16. 19:33
 1/4 anonim válasza:

Persze, lehetséges, de nem könnyű. Nem értem mondjuk, milyen választ vársz, ha nem itt akarsz ismerkedni.

N

2020. szept. 16. 20:12
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igazából nem zárom ki, hogy itt ismerkedjem, nem feltétlenül itt gondoltam. Ha valaki magára ismer ez alapján, vagy késztetést érez, úgyis írna egy üzenetet -akármi is áll a leírásban.


Nem mondanám, hogy bármit is várnék, csak kíváncsi voltam a véleményekre e tekintetben, illetve, ha esetleg valamilyen tanáccsal, ötlettel előállna bárki, azt sem ellenezném.

De elvárásaim nincsenek a közösséggel szemben.

2020. szept. 16. 21:15
 3/4 anonim válasza:

Az a személyiségtől függ.

Van aki egyszerű mint egy faág annak valóban nem nehéz

2020. szept. 16. 21:50
 4/4 anonim válasza:

(További szintek nélküli) barátkozáshoz is lenne kedved? Szimpatikus vagy, pedig én ritkán érzek ilyet.


egy a magányt tudatosan választó 28F

2020. szept. 17. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!